Jak zadbać o zimne napoje w lecie

Poradnik dodany przez: KrwawaSpinka
3453 0

SUBSKRYBUJ: http://bit.ly/2h9BLjy

Na pewno wielu z was ma rozmaite pomysły na imprezę, jednak nie wie jak zadbać o to, aby napoje były zimne nie tylko od razu po wystawieniu ich na stół, lecz przez cały czas trwania przyjęcia. Z tego filmu dowiecie się jak można w łatwy sposób zapewnić zimne napoje na czas wypoczynku z rodziną, czy balowania ze znajomymi. Bazą drinków, które są nieodłączną częścią każdej imprezy, są dobrze schłodzone soki i napoje gazowane, a także zimna wódka oraz inne rodzaje alkoholi, warto więc wiedzieć jak zapewnić gościom stały dostęp do zimnych drinków.

Nikomu chyba nie trzeba przypominać, żaby trzymać napoje, w tym mocniejsze trunki, w lodówce czy zamrażalniku. Warto jednak zadbać o to, by drinki na lato były zimne także wtedy, gdy już zostaną postawione na stół. Wbrew pozorom nie potrzeba do tego żadnego specjalistycznego sprzętu czy drogich gadżetów, jedynym niezbędnym akcesorium są zwykłe balony. Aby móc chłodzić napoje należy przygotować kilka/kilkanaście (w zależności od ilości napojów do schłodzenia) balonów i napełnić je wodą. Tak przygotowane balony trzeba włożyć do zamrażalnika na około 3-4 godziny – w tym czasie woda zdąży zamarznąć. Kiedy nadejdzie czas imprezy balony należy wyjąć z zamrażarki i włożyć do miski wraz z napojem, który ma pozostać zimny.

Porady zawarte w tym filmie przydadzą się oczywiście nie tylko w lecie, to świetne pomysły na Sylwestra czy inną ważną imprezę. Trik z balonami pozwoli nie tylko sprawić, że wszelkie napoje będą zimne podczas całej imprezy, to także świetny sposób na przyozdobienie stołu. Zobaczcie zatem co trzeba zrobić, aby balony chłodziły napoje i ozdabiały stół w czasie imprezy.

Do poradnika Jak zadbać o zimne napoje w lecie przypisano następujące tagi:

porady pomysły na imprezę zimne napoje pomysły na sylwestra drinki na lato zimna wódka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zadbać o zimne napoje w lecie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...