Jak zbudować pistolet w oparciu o kuchenną zapalniczkę

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Pirotechnika
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 11.09.2016 / 17:00
  • Odsłony: 4 120
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

BBSaty

Do poradnika jak zbudować pistolet w oparciu o kuchenną zapalniczkę przypisano następujące tagi:

Siemanko!

Dzisiaj mam dla Was kolejny film mojej produkcji. Poruszymy temat bardzo niebezpieczny, a raczej taki, którym powinni zainteresować się głównie dorośli albo bardziej odpowiedzialna młodzież :). Dlatego jeśli chcecie wykonać coś z tego poradnika, to radzę poprosić o pomoc rodziców, bo może skończyć się to naprawdę różnie :). 

Ale do rzeczy, bo tak mówię i mówię, a nic za bardzo z tego nie wynika :). Tematem poruszanym dzisiaj jest pirotechnika, która jak podkreślam jest bardzo, ale to bardzo niebezpieczną dziedziną, więc warto przedsięwziąć odpowiednie środki bezpieczeństwa. 

Nie da się też zaprzeczyć, że jest to niesamowity pomysł na nudę, który może praktycznie każdemu się spodobać, bo efekty jakie można uzyskać potrafią zaskoczyć wielu :). 

Wszystko czego potrzebujemy to zapalniczka kuchenna, więc jeśli ktoś chce to śmiało można wrzucić to w kategorię broni biurowych. Wtedy zabawa ze znajomymi nabiera zupełnie innego wymiaru . Jako, że jest to działko na gaz, to jego moc da nam troszkę zabawy :). 

Może to posłużyć także jako pistolet na gwoździe, więc po raz kolejnym powtarzam, zachowajcie umiar w tym co robicie, bo komuś może czasami stać się krzywda. 

Generalnie zasada działania wygląda tak: najpierw uwalniasz trochę gazu, a następnie naciskasz spust zapalniczki do końca i bum, dzieje się cała magia :). 

Czyli prosto i szybko :). 

Jeśli macie chęć to zasubskrybujcie ten kanał. Dzięki temu będziecie na bieżąco z tym co się u mnie dzieje :). Będzie mi niezmiernie miło jeśli zostawicie swoją opinię w komentarzach. A i oczywiście, jeśli uda się Wam zrobić taki sprzęt to chwalcie się swoimi pracami :). 

Kategoria: Majsterkowanie > Pirotechnika

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować pistolet w oparciu o kuchenną zapalniczkę skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków