Jak zbudować szafkę na kółkach

Poradnik dodany przez: Kortylion
26451 0

Oto pokaz i sposób na zbudowanie drewnianej szafy która będzie miała zamykane drzwiczki i będzie na kółkach. Taka robocza szafka to idealny pomysł do garażu, piwnicy czy pokoju majsterkowicza. Budowa szafy to czasochłonne i pracochłonne zajęcie, gdyż jeżeli szafa ma wygladać dobrze i być wzmocniona to nie może być tutaj mowy o fuszerce i półśrodkach. 

Film może nie jest poradnikiem w którym wszystko jest pokazane krok po kroku ale może być pomocny. Każdy kto zna się na obróbce drewna i wykonal już niejeden projekt będzie wiedział jak się zabrać za budową szafy wg pomysłu przedstawionego w tym poradniku. Niech ten film będzie inspiracja i ogólnymi wytycznymi co do sposobu zbudowania takiej szafy do garażu. 

Taka szafa na kółkach to przydatny element w którym możemy przechowywać bardzo wiele rzeczy. no i szafka jest mobilna więc zawsze można ją przestawić jeśli w danym momencie potrzebujemy więcej miejsca.

A jeżeli chodzi o materiały to wybierzcie po prostu zwykłe deski które macie aby nie trzeba było kupować

Do poradnika Jak zbudować szafkę na kółkach przypisano następujące tagi:

technika drewniana szafka szafka na kółkach szafa na kółkach zamykana szafa szafa do garażu budowa szafy budowa drewnianej szafy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zbudować szafkę na kółkach skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...