Jak złożyć dojrzałego ananasa w stylu origami modułowego

Poradnik dodany przez: Travinski
23164 0

W tym poradniku będzie duży ananas z liśćmi, czyli będzie to model wykonany stylem origami modułowego. Ananas z papieru wykonany jest w jednym kolorze ale możecie nieco zmienić konwencję i użyć trochę pomarańczowych, trochę brązowych, żółtych i zielonych modułów. Nie mówimy tutaj o liściach, które są nieco pobocznym tematem, bo góra to nie jest origami modułowe. Chodzi o sam owoc i podstawę. Tutaj możecie trochę pozmieniać kolory. Ale według mnie to nie jest potrzebne. 

Do wykonania tego projektu potrzebujecie 375 pomarańczowych elementów, 15-20 zielonych elementów do wykonania podstawy. Dodatkowo jeszcze potrzebne wam będą zielone kartki papieru z których wykonacie liście, których ma być około 14 sztuk.

Zapraszam do poradnika i do innych filmów z origami modułowego. Projekty powinny wam się spodobać, więc sprawdźcie co można jeszcze ciekawego zrobić z papieru. Papierowy ananas to tylko jeden z wielu przykładów możliwości jakie daje właśnie origami modułowe i papierowe dodatki jak w tym przypadku.

Do poradnika Jak złożyć dojrzałego ananasa w stylu origami modułowego przypisano następujące tagi:

origami origami modułowe origami pomysły origami modułowe projekty ananas z papieru papierowy ananas

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak złożyć dojrzałego ananasa w stylu origami modułowego skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...