Jak zorganizować biwak w zimie - ogrzewane schronienie

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Survival
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 13.03.2018 / 14:00
  • Odsłony: 1 848
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Ton1k

Do poradnika jak zorganizować biwak w zimie - ogrzewane schronienie przypisano następujące tagi:

Biwak w zimie może być prawdziwym wyzwaniem ze względu na trudne warunki pogodowe. Z tego poradnika dowiemy się w jaki sposób stworzyć ogrzewane schronienie, które pozwoli nam przetrwać niskie temperatury.

Survival to sztuka przetrwania w trudnych warunkach przy wykorzystaniu różnych narzędzi. Przetrwanie często wymaga również zmagania się z niekorzystną pogodą. Niskie temperatury są nie tylko mało komfortowe, mogą być również niebezpieczne, zwłaszcza w czasie biwaku w lesie. Kiedy temperatura spada poniżej zera sam namiot może okazać się niewystarczającym zabezpieczeniem. W tym poradniku zobaczymy jak wykorzystać prosty piec na drewno, żeby ogrzać namiot i w ten sposób ochronić się przed niskimi temperaturami. Piecyk do namiotu wymaga odpowiedniego użytkowania oraz zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa. Komin piecyka rozgrzewa się do wysokich temperatur, dlatego trzeba wiedzieć w jaki sposób zabezpieczyć ten element, żeby nie dopuścić do zapalenia się namiotuPiecyk na drewno doskonale nadaje się do ogrzewania, a także do przygotowywania gorących napojów i posiłków. Takie piecyki mają nieduże rozmiary i są stosunkowo lekkie, więc bez problemu można zabrać je ze sobą na biwak.

Poradnik pokazuje w jaki sposób używać piecyka i rozpalać ogień, a także jak znaleźć odpowiednie drewno w lesie. Obejrzyj film i zobacz w jaki sposób używać pieca na drewno do namiotu z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Porady przydadzą się wszystkim fanom survivalu, którzy planują zimowe biwaki i chcą zapewnić sobie wygodne, ogrzewane schronienie.

Facebook - https://www.facebook.com/Bushcraftowypl-443252345761816/ 

Kategoria: Survival

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zorganizować biwak w zimie - ogrzewane schronienie skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków