Jak zorganizować biwak w zimie - ogrzewane schronienie #2

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Survival
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 13.03.2018 / 17:00
  • Odsłony: 1 599
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Ton1k

Do poradnika jak zorganizować biwak w zimie - ogrzewane schronienie #2 przypisano następujące tagi:

Jest to kolejna część poradnika, który pokazuje w jaki sposób używać piecyka do namiotu. Dzięki piecykowi możemy ogrzać schronienie, a także przygotować ciepłe posiłki i napoje. Jest to bardzo praktyczny element wyposażenia, jeśli planujemy biwak zimą.

Piec na drewno przeznaczony na biwak jest nieduży i lekki, więc można go bez problemu spakować razem z resztą ekwipunku. Mieści się wewnątrz stosunkowo niedużego namiotu i pozwala na utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz schronienia, nawet jeśli na zewnątrz panuje mróz. Survival wymaga również przygotowania się na różne warunki pogodowe. Przetrwanie zimą w lesie nie jest proste, a kiedy temperatura spada poniżej zera, staje się prawdziwym wyzwaniem. W takiej sytuacji piecyk do namiotu okazuje się naprawdę przydatny. Ogrzany namiot zapewni odpowiednie warunki od odpoczynku po długiej wędrówce, a dzięki piecykowi można również podgrzać wodę lub jedzenie.

Biwak zimą wymaga wyjątkowo starannego przygotowania. Na taką wyprawę należy zabrać odpowiedni ekwipunek, który umożliwi nam przetrwanie nawet, kiedy temperatury będą naprawdę niskie. Wprawdzie zawsze możemy rozpalić ognisko, ale najlepszym rozwiązaniem jest ogrzanie wnętrza namiotu i podniesienie temperatury panującej wewnątrz schronienia. Film zawiera przydatne informacje i porady dla wszystkich fanów survivalu, którzy chcą bezpiecznie spędzić noc w lesie i skompletować ekwipunek, który jest niezbędny w tym celu. Obejrzyj film, poznaj tajniki przetrwania w trudnych warunkach i dowiedz się jaki sprzęt będzie przydatny w czasie zimowej wyprawy.

Zostań Patronem kanału na Patronite.pl: https://patronite.pl/bushcraftowy

Kategoria: Survival

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zorganizować biwak w zimie - ogrzewane schronienie #2 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków