Jak zrobić 5 super rzeczy do domu z motywem natury

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
4589 0

Cześć!

Przyroda to naturalne i ogromne źródło inspiracji do aranżowania wnętrz. Dziś pokażemy Wam, jaką niespodziankę związaną z naturą podesłał nam Tomek z programu Remont w 48 godzin i jakie gadżety do domu postanowiliśmy w związku z tym dla Was przygotować!

Któregoś dnia przyszła do nas paczka prosto od programu „Remont w 48h” a w środku znaleźliśmy kwiatka, który zainspirował nas do wykonania tego odcinka. Przyznam szczerze, że przesyłka od Tomka na początku nieco nas zaskoczyła. Jednak motywy natury w domu, to naprawdę atrakcyjny temat. Dlatego postanowiłyśmy przygotować dla Was kilka ciekawych rzeczy do domu takich jak na przykład: stojak z drewna, pływające kwiaty, ozdoba z gałęzi, doniczka w pniu czy tulipanowy parasol. Jesteśmy pewne, że wszystkie przedstawione patenty, a już z pewnością rzeczy z drewna w domu sprawią Wam dużo radości.

Jeżeli  spodobały wam się dzisiejsze propozycje, to koniecznie zobaczcie jak bawiłyśmy się przy nagraniach w afterscenach i zaglądajcie nasz Instagram! A jeżeli ciekawi was, jak z podobnym tematem poradził sobie Tomek, to nie przegapcie nowego odcinka programu „Remont w 48h”! Już 2 kwietnia, czyli w najbliższą niedzielę o godzinie 17:30 na kanale DOMO+ startuje nowy sezon. Ja się z wami żegnam i do zobaczenia. Hej!

ZOBACZ NOWY SEZON PROGRAMU „REMONT W 48H”: http://sprytnebabki.pl/redirect/ep56/domoplus/opis

SUBSKRYBUJ: http://sprytnebabki.pl/subskrybuj

AFTERSCENY: https://youtu.be/XQveJipeDU8

FACEBOOK: http://facebook.com/sprytnebabki

DRZEWNY STOJAK 1:25

TULIPANOWY PARASOL 2:02

DONICZKA W PNIU 2:53

PŁYWAJĄCE KWIATY 3:29

OZDOBA Z GAŁĘZI 4:19

Do poradnika Jak zrobić 5 super rzeczy do domu z motywem natury przypisano następujące tagi:

technika gadżety do domu rzeczy z drewna rzeczy do domu stojak z drewna drewno w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić 5 super rzeczy do domu z motywem natury skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...