Jak zrobić choinkę z palety - ozdoby na święta

Poradnik dodany przez: kalinka404
9417 0

Zajrzyj na Facebook I Instagram- IwiWasZadziwi Kolejny film z serii Tanie, Domowe DIY, Zrób to Sam pokazujący jak zrobić ozdobny bożonarodzeniowy obraz wykorzystujący drewniane palety przedstawiający choinkę. 

Ubieranie choinki, to czynność, która wraca do nas cyklicznie. Możemy troszkę zmodyfikować tę tradycję, aby była jeszcze lepsza.

Choinka z drewna, którą wykonamy może być naprawdę fajną rzeczą. Tym bardziej, że jest to choinka DIY, więc sam fakt robienia daje nam dużo radości. Ozdoby na święta nie muszą być sztampowe.

Jest to bardzo oryginalny pomysł na wykorzystanie palet lub innych niewykorzystanych kawałków desek I ozdobienie ściany, kominka, salonu itp. Technika wykonania jest praktycznie dowolna. Jest to również doskonały prezent dla rodziny I znajomych pod choinkę I nie tylko. Całkowity koszt tego projektu to koszt farby, reszta materiałów myślę że znajdzie się w większości domów (no, możne z wyjątkiem palnika :).

Wykonując ozdobę samemu/ samej zaoszczędzicie pieniądze- mój obraz jest wielkości 34 cm x 34 cm I chociaż nie spotkałam podobnego w sklepie, myślę za na zamówienie koszt podobnego był by w okolicach £15-£20. Czas wykonania to ok 30-40 minut, plus czas na wyschniecie farby- ale to już jest kwestia indywidualnych upodobań. Mocując z tylu uchwyty do otwierania puszek lub konserw możecie zawiesić was obraz na ścianie. Jak w większości moich projektów, zdolności plastyczne nie sa konieczne!

Będziecie potrzebować:

-paletę lub deseczkę,

-wyrzynarka elektryczna lub pilłkę ręczna,

-wiertarkę i wkręty,

- zielony spray,

- opcjonalnie palnik,

- lakier do drewna,

- metrówkę,

- ołówek,

- papier ścierny,

- młotek I gwoździe,

- tekturę lub gazetę I pineski jako szablon.

Zapraszam was o oglądania! Pamiętajcie, ze w miesiącu grudniu filmiki okazują się na kanale dwa razy w tygodniu i wszystkie poświęcone są tematyce bożonarodzeniowej . Jeśli obraz z palet nie jest w waszym guście, zapraszam ciepło do oglądanie pozostałych projektów. Wszystkie filmy są ponumerowane, aby ułatwić wam szukanie.

Do poradnika Jak zrobić choinkę z palety - ozdoby na święta przypisano następujące tagi:

technika ubieranie choinki ozdoby na święta drewniane palety choinka diy choinka z drewna

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić choinkę z palety - ozdoby na święta skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...