Jak zrobić ciekawą kartkę okolicznościową

Poradnik dodany przez: szeszelnik
7348 0

Kartki okolicznościowe to miły dodatek do prezentu, który jest spersonalizowany, pokazuje, że myślimy o obdarowanej osobie, pozwala utrwalić życzenia w napisanej formie. Po latach kartki są miłą pamiątką, do której chętnie się wraca. A czasem są wręcz jedynym prezentem, jak na przykład laurka dla mamy zrobiona i ozdobiona w całości samodzielnie.

Zobacz, jak zrobić kartę okolicznościową w stylu origami – przyozdobioną kwiatami i innymi wzorami z papieru. Pokazana technika jest zaskakująco prosta, a bardzo efektowna Taka kartka będzie wyglądała jak kupiona, tyle że zrobiona będzie od serca, własnymi rękoma. A jeśli to drobna okazja, jak podziękowanie, pożegnanie w pracy lub szkole, zamiast zastanawiać się co na prezent po prostu zrób efektowną kartkę i napisz piękny tekst w środku. Tę technikę zdobienia można wykorzystać także do stworzenia obrazka w ramce. Będzie to piękny sposób na prezenty diy.

Zdobione, samodzielnie zrobione kartki okolicznościowe to pomysł na laurkę, który można wykorzystać podczas prowadzenia zajęć plastycznych albo kiedy trzeba zająć czymś dziecko w domu, a przy okazji zachęcić je do zrobienia prezentu dla bliskiej osoby. Laurka dla mamy zrobiona w ten sposób będzie piękna i efektowna. Na pewno każda obdarowana osoba będzie zachwycona takim upominkiem. Do tego technika robienia kwiatów ze zwijanych pasków papieru jest prostsza niż klasyczne origami, wymagające składania precyzyjnie w określonej kolejności.

Kartka z życzeniami to zawsze dobry pomysł na prezent diy. Przyda się na drobne, ale ważne okazje albo jako dodatek do czegoś większego. Każdemu będzie miło, że dostał coś zrobionego własnoręcznie i jedynego w swoim rodzaju.

Instagram: https://www.instagram.com/iammishellka/

FB: https://www.facebook.com/mishellkadesign/

Do poradnika Jak zrobić ciekawą kartkę okolicznościową przypisano następujące tagi:

origami laurka laurka dla mamy co na prezent prezenty diy kartki okolicznościowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić ciekawą kartkę okolicznościową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...