Jak zrobić dekorację do domu - gruszka z żarówki

Poradnik dodany przez: Sokolo2323
9159 0

Gadżety dają nam naprawdę wiele możliwości. Są nie tylko praktycznym rozwiązaniem w naszych kieszeniach, na naszych rękach, czy w naszych domach. Mogą to być także dekoracje do domu.

Dekoracje wnętrz nie muszą być wcale drogie. Żeby coś wyglądało gustownie, to nie musi kosztować nas fortuny. Wystarczy odrobina kreatywności powstanie coś ciekawego. Na przykład dekoracje na stół albo coś w ten deseń. Dekoracje i ozdoby mogą być zrobione praktycznie ze wszystkiego. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Jeśli zastanawiasz się co zrobić ze starą żarówką, to mam dla Ciebie świetne rozwiązanie.

Co kształtem przypomina Ci żarówka? Dokładnie tak, chodzi o gruszkę. Można przy jej pomocy zrobić bardzo ciekawą ozdobę, która kształtem będzie przypominała właśnie ten owoc. Dodatkowe ozdoby iii możesz już śmiało stawiać swoje dzieło jako dekorację na stół.

Zobacz jak to wykonać i po prostu zrób to sam ... https://www.facebook.com/nettle498?ref=bookmarks http://instagram.com/nettle498 https://twitter.com/nettle498

Do poradnika Jak zrobić dekorację do domu - gruszka z żarówki przypisano następujące tagi:

gadżety dekoracje do domu dekoracje wnętrz dekoracje na stół co zrobić ze starą żarówką dekoracje i ozdoby

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dekorację do domu - gruszka z żarówki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...