Jak zrobić dobrze latający samolot z papieru

Poradnik dodany przez: Mattz20PCv2
56868 5

W tym filmie przedstawię jak w prosty sposób zrobić szybowiec z papieru, który całkiem dobrze lata. Samolot z papieru można zrobić na wiele sposobów ale niestety nie wszystkie będą dobrze latać. Niektóre modele jakie można złożyć wyglądają ciekawie i naprawdę ładnie ale niestety gorzej jest z ich właściwościami lotnymi. Dobrze latający samolot z papieru cechuje się tym, że ma równy i długi lot. Wiele papierowych samolotów ma taki problem, ze po ich puszczeniu lecą w górę i w dół, co powoduje że odległość nie jest duża. Dlatego każdy kto lubi powiedzmy tego typu zabawki z papieru będzie zadowolony z takiej techniki składania. 

Składanie samolotów z papieru to też pomysł dla znudzonego dziecka, któremu znudziły sie zabawki sklepowe. Najlepiej aby taki "osobnik" wraz z Twoją pomocą złożył sobie taki samolot z papieru i niech śmiga po mieszkaniu i niech świetnie się przy tym bawi. Co najwyżej to jakieś zdjęcie w ramce się przewróci albo przesunie jakąś lekka ozdobę. Szkody będa zerowe lub minimalne :)

Składniki:

  • Kartka A4

Do poradnika Jak zrobić dobrze latający samolot z papieru przypisano następujące tagi:

origami samolot z papieru papierowe zabawki zabawki z papieru papierowy samolot składanie samolotów z papieru jak złożyć samolot

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić dobrze latający samolot z papieru skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...