Jak zrobić grę z kartonu - KUSZĄce balony

Poradnik dodany przez: longmmuns
2606 0

Co robić, kiedy nudzimy się w domu? Z tego filmu dowiesz się jak przygotować fajne gry, które dostarczą rozrywki dla dorosłych i dzieci. Technika pracy jest bardzo prosta, ponieważ wszystkie niezbędne elementy wykonamy ze zwykłego kartonu, który każdy ma w domu.

Do wykonania tego projektu potrzebny jest gruby karton, a także kolorowe balony i zwykła gumka recepturka. Z tych tanich i prostych materiałów w kilka chwil zrobimy naprawdę fajne rzeczy, które możemy wykorzystać do zabawy. Ten poradnik pokazuje jak zrobić grę, która polega na strzelaniu do celu. Taka zabawa nie tylko dostarcza rozrywki, ale także świetnie ćwiczy koordynację ruchową. Wbrew pozorom proste gry mogą wciągnąć na wiele godzin. Zrób to sam i przekonaj się ile radości może dać fajna gra w celowanie do zwyczajnych balonów.

Samodzielnie zrobione gry nie muszą być wcale gorsze od tych kupionych w sklepie. Wystarczy fajny pomysł. Jednocześnie nie ma potrzeby inwestowania w drogie materiały lub narzędzia – potrzebne przedmioty mamy już w domu lub możemy kupić za nieduże pieniądze. W przygotowanie takiej fajnej gry bez problemu zaangażujemy również dzieci, co pozwoli zmienić pracę we wspólną zabawę. Zadanie nie jest trudne, więc nawet maluchy poradzą sobie z wykonaniem prostych elementów. W poradniku znajdziemy potrzebne instrukcje, pokazane w przystępny sposób, więc na pewno nie popełnimy błędów w czasie pracy. Po połączeniu wszystkich części otrzymamy strzelnicę z ruchomym łukiem i celami zrobionymi z balonów, dzięki której możemy na przykład zorganizować zawody w strzelaniu do celu. 

Ciekawa rzecz, którą dasz radę zrobić

Do poradnika Jak zrobić grę z kartonu - KUSZĄce balony przypisano następujące tagi:

technika karton balony zrób to sam fajne rzeczy fajne gry

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić grę z kartonu - KUSZĄce balony skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...