Jak zrobić kartkę okolicznościową w okienku

Poradnik dodany przez: szeszelnik
6431 0

Z papieru możemy wykonać wiele interesujących upominków: albumy, kartki okolicznościowe, kwiaty, a nawet zwierzęta. Wystarczy, że posiadamy odpowiedni tutorial, który przeprowadza nas przez tajniki tego określonego sposobu. Powyższy filmik prezentuje, jak po krok po kroku możemy wykonać zachwycające prezenty DIY. Wystarczy odrobina kleju, nożyczki, kawałek białego i ozdobnego papieru od wysokiej gramaturze oraz kilka ozdobnych kwiatków, żeby nasza własnoręcznie przygotowana laurka dla mamy okazała się wspaniałym upominkiem.
Jeżeli zastanawiamy się, co na prezent dla bliskiej nam osoby, powinniśmy spróbować czegoś prostego, ale wykonanego przez nas. Jest to wyjątkowa forma świętowania czyjegoś święta – urodzin, Dnia Matki czy Dnia Babci. Jest to także dobry sposób, żeby poćwiczyć nasze umiejętności plastyczne. Taka laurka z pewnością będzie wyglądała pięknie, postawiona na szafce albo komodzie. Jak wszystkie prezenty DIY również laurki mają w sobie prawdziwy, niepowtarzalny urok, którego nie zastąpi żadna kupiona kartka urodzinowa.
Dlatego, jeżeli mamy trochę czasu i posiadamy zaprezentowane na filmiku materiały (dwa rodzaje kartek z bloku technicznego, tasiemkę, klej szkolny, nożyczki i taśmę ozdobną), możemy stworzyć rozmaite kartki okolicznościowe, zapadające w pamięć i świadczące o pamięci, miłości i chęci obdarowania bliskiej osoby wyjątkowym prezentem. Taka laurka dla mamy może zostać przygotowana przez dziecko w szkole albo w domy pod nadzorem osoby dorosłej, jeżeli jest bardzo małe. Powinniśmy też pamiętać, że możemy dodać inne elementy origami z filmików, przygotowane zgodnie z poradnikami, jakie znajdują się w Internecie.

FB: https://www.facebook.com/mishellkadesign/

Do poradnika Jak zrobić kartkę okolicznościową w okienku przypisano następujące tagi:

origami laurka laurka dla mamy co na prezent prezenty diy kartki okolicznościowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kartkę okolicznościową w okienku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...