Jak zrobić kompostownik

Poradnik dodany przez: TomaszLen
16352 0

Budowa i remonty, to coś co spada na nas nagle, mimo iż na część jesteśmy przygotowani, to mentalnie i tak na to zaskakuje :). Czasami jednak jest to co nie dotyczy bezpośrednio naszego domu, a na przykład ogrodu.

Tworzenie ogrodu to nie tylko rozmieszczanie i sadzenie roślin, czy kwiatów. Pomysły do ogrodu są tak naprawdę bardzo różnorodne, kwestia tego co potrzebujesz i na co zgadza się Twoja małżonka :).

Niektóre elementy nie są typowe dla wszystkich ogrodów. Takim elementem jest na przykład kompostownik. Nie każdy go ma, nie każdy go potrzebuje, ale jednak może się niekiedy przydać. Dlatego schludny i prosty kompostownik będzie całkiem na czasie, a do tego jeśli ciekawie go zaaranżujemy nie będzie się tak rzucał w oczy.

Dzisiejszy filmik poświęcony jest właśnie kompostownikowi i jego budowie. Mam nadzieję, że to co w nim zawarłem będzie dla Was inspiracją do stworzenia czegoś podobnego. Pamiętajcie, że konstrukcja musi być solidna, to jest tak naprawdę wyznacznik. A wymiary? Pełna dowolność, w zależności od potrzeb.

Do poradnika Jak zrobić kompostownik przypisano następujące tagi:

kompostownik budowa i remonty pomysły do ogrodu prosty kompostownik budowa kompostownika tworzenie ogrodu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kompostownik skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...