Jak zrobić kopertę z motylami

Poradnik dodany przez: szeszelnik
4899 0

Gdy zbliża się wyjątkowa okazja do świętowania, zaczynamy się zastanawiać, co podarować bliskiej osobie. Jednak poza upominkiem, również kartka okolicznościowa ma znaczenie. Zakupiona, prosta laurka ma zupełnie inne znaczenie, niż przygotowana własnoręcznie i dopasowana do gustu osoby, która ma ją otrzymać – kolor, ulubiony motyw, a nawet ręcznie napisane życzenia. Wszystkie te elementy sprawiają, że ozdoby z papieru nadal cieszą się sporym zainteresowaniem wśród tych, którzy chętnie wykonują prezenty samodzielnie.
Dzięki temu filmikowi dowiemy się, jak wykonać proste origami krok po kroku, a następnie udekorować je prostym motywem z motylem. Składana koperta i idealnie dopasowana do niej kartkabędą się świetnie nadawały jako upominek i pamiątka po minionej uroczystości, rocznicy, Dniu Matki, Babci, Dziadka, Ojca. Dosłownie na każdą okazję, która będzie wymówką do zaprezentowania swoich manualnych zdolności i ćwiczenia kreatywności.
To także idealna propozycja na zajęcia dla najmłodszych, gdyż opracowane na tym wideo origami dla dzieci jest proste, nie wymaga dużych umiejętności, a na efekty nie trzeba zbyt długo czekać. Na dodatek nie potrzeba zbyt wielu materiałów, jedynie kartka papieru, klej, nożyczki, ołówek i linijka oraz instrukcja zawarta na tym tutorialu.
Dzięki temu nasze pierwsze prawdziwe origami będzie równie idealne, co to wykonane przez doświadczonych praktyków japońskiej sztuki składania papieru.
Samodzielnie stworzone gadżety świadczą o zaangażowaniu i twórczym potencjale drzemiącym w nas i naszym otoczeniu, które możemy dowolnie wykorzystać, aby przygotować projekt origami krok po kroku, zgodnie ze wskazówkami z filmiku

Blog: https://www.mishellka.com/

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=p-az44ImdA4&list=PLRpNXJ9tjmL8_oIWoooNmG-8Nm28_fA23 

Do poradnika Jak zrobić kopertę z motylami przypisano następujące tagi:

kartka origami gadżety ozdoby z papieru origami dla dzieci origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kopertę z motylami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...