Jak zrobić kwiaty z papieru

Poradnik dodany przez: EmiFra
36281 0

Cześć, zastanawialiście się kiedyś jak wygląda 1000 papierowych tulipanów? Dziś Gagat Project pokaże nam, jak szybko zrobić papierowe kwiaty.

Poradnik jak wykonać tulipany z papieru to element trudnej, azjatyckiej sztuki składania zwanej origami. Kwiaty wykonane w tej technice z pewnością wzbudzą zachwyt i zaciekawienie, a ich wykonanie nie jest wcale tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Aby samodzielnie zrobić kwiaty z papieru będziesz potrzebował oczywiście samego surowca. Podstawą są tutaj zielone kartki, które posłużą nam do wykonania łodyg i listków naszych papierowych tulipanów. Dzięki kartkom w kolorze żółtym wykonam kwiaty z papieru, które połączę z przygotowaną wcześniej łodygą.

Okazuje się, że origami wcale nie musi być takie trudne, jak często nam się wydaje. Oczywiście dojście do takiej wprawy w tej trudnej sztuce układania papieru, jaką posługują się autorzy filmu może być trudne, ale nawet na początku drogi wasze prace będą wzbudzały zachwyt u znajomych. Wykonaj sam piękne tulipany z papieru!

Do poradnika Jak zrobić kwiaty z papieru przypisano następujące tagi:

origami kwiaty z papieru papierowe kwiaty origami kwiaty papierowe tulipany tulipany z papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić kwiaty z papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...