Jak zrobić lampę na bazie oleju

Poradnik dodany przez: experimentboomhome
5985 0

Siemanko!

Gadżety, znacie i pewnie lubicie, jak to jest z Wami? Według mnie teraz zrobił się dziwny trend, że gadżetem, czy też gadżetami nazywamy wszystkie rzeczy i elementy elektroniczne, a nie jest to prawda, bo przecież fajna rzecz nie musi mieć w sobie płytki z układami scalonymi. Zgodzicie się z tym? Może podyskutować sobie w komentarzach na ten temat, więc jeśli macie swoje zdanie, to bardzo chętnie o nim poczytam :). 

Ja uważam, że jest to bardzo błędny trend, dlatego dzisiaj pokażę Wam jak zrobić gadżety do domu, do których nie będziemy potrzebowali wiedzy i narzędzi elektryka, czy też elektronika :). Według mnie będzie to o tyle fajne, że kierując się ideą zrób to sam, a także posiadając dość podstawowe narzędzia jesteśmy w stanie ten projekt zrealizować :). 

Ale teraz do rzeczy, zastanawialiście się jak zrobić lampę? Najprościej to wziąć żarówkę, kabel i do czegoś to wcisnąć, ale czy na 100%? Może uciekniemy się do starszych metod, bo przecież jak już wcześniej pisałem miało nie być zabawy z zestawem małego elektronika. Co więcej, nadmienię, że wykorzystacie to jako rzeczy do domu w kategorii must be! :) Po pierwsze, pod względem funkcjonalności, a po drugie wykonania, wyglądu i szeroko pojętej estetyki :). Coś innego, coś oryginalnego, a jednocześnie funkcjonalnego, czyli wszystkie elementy, które są potrzebne, aby znalazło się w domu zostały zachowane :). 

Nieskromnie powiem, że są to naprawdę fajne rzeczy do zrobienia samemu, rozwijają naszą kreatywność, pobudzają wyobraźnię i poprawiają zdolności manualne :). 

Jest to naprawdę niezły efekt, który bardzo prosto można uzyskać, sami zresztą zobaczcie :). 

Do poradnika Jak zrobić lampę na bazie oleju przypisano następujące tagi:

gadżety gadżety do domu zrób to sam jak zrobić lampę rzeczy do domu fajne rzeczy do zrobienia samemu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić lampę na bazie oleju skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...