Jak zrobić las w ... słoiku

Poradnik dodany przez: KrwawaSpinka
8464 0

Cześć dziewczęta i chłopaki! Witajcie na moim kanale i oglądajcie mój kolejny pomysł na dekoracje do domu. A po wszystkim liczę na subskrybcje od Was!

Jak zapewne wiecie bardzo lubię najróżniejsze gadżety dla domu. W dzisiejszy filie zobaczycie jak krok po kroku wykonać bardzo modną w ostatnim czasie ozdobę do domu. A gadżetem tym jest ogród w słoiku. Taką dekorację do domu można kupić już w wielu sklepach z artykułami wykończenia wnętrz, ale ja sama lubię tworzyć przeróżne rzeczy, więc i tym razem widząc jak żyje biosfera w słoiku w którymś ze sklepów, postanowiłam, że sama zrobię sobie coś takiego. Obejrzyjcie filmik, aby dowiedzieć się jakich materiałów będziecie potrzebować do wykonania ogrodu w słoiku.

Taki gadżet dla domu, poza tym, że jest świetną ozdobą do domu, wprowadzi trochę natury do naszego mieszkania. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy są zabiegani i większość czasu spędza w pracy, nie zawsze mamy czas i ochotę na spacery na łonie natury. Taki ogród w słoiku może choć w pewnym stopniu być namiastką naszego prywatnego lasu ;) Dajcie znać czy podoba się Wam mój pomysł oraz jak Wam poszło. Do zobaczenia!

Las w słoiku DIY | Twoje DIY #34 ZOSTAŃ ZE MNĄ I SUBSKRYBUJ!➜http://bit.ly/2h9BLjy ✔ ROZWIŃ OPIS ✔ -------- Odwiedź mój kreatywny blog DIY ➜http://www.twojediy.pl/ Facebook➜ https://www.facebook.com/TwojeDIY/ Instagram➜https://www.instagram.com/twojediy/ Tu kupisz moją książkę ➜➜➜http://bit.ly/2jkmu12 Twoje DIY to nowy poradnik dla kreatywnych. W każdą środę i sobotę o 18.00 nowy odcinek na kanale Twoje DIY➜http://bit.ly/2h9BLjy Niesamowity, mały las zamknięty w słoiku. Musisz go mieć!

Do poradnika Jak zrobić las w ... słoiku przypisano następujące tagi:

gadżety dla domu dekoracje do domu ozdoby do domu ogród w słoiku biosfera w słoiku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić las w ... słoiku skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...