Jak zrobić mini gwiazdkę origami

Poradnik dodany przez: MaFiloska
9662 0

Centra handlowe katują nas kolędami, w reklamach wyskakuje Święty Mikołaj, a promocje na choinki i bombki atakują w każdym sklepie. To znaczy, że już tuż tuż, już za pasem... powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. A trudno chyba wyobrazić sobie gwiazdkę bez... gwiazdki. Origami pozwoli na zrobienie ciekawych papierowych ozdób świątecznych. Dlatego też dziś mamy dla Was szybki kurs wykonania maleńkiej gwiazdki z papieru. Zobaczcie! 

Jedyne czego będziecie potrzebować do wykonania takiej ozdoby świątecznej to pasek papieru o wymiarach: 1x25cm. Jak widzicie taką gwiazdkę origami jest w stanie bez większego problemu zrobić każdy z Was. Możecie także zaprzęgnąć przed świętami swoje pociechy do pracy nad takimi papierowymi ozdobami świątecznymi. Mogą one także okazać się świetnym prezentem pod choinkę dla Waszych bliskich.

 

Więcej podobnych materiałów dotyczących origami krok po kroku i papierowych ozdób znajdziecie na naszej stronie z poradami: http://lubietworzyc.blogspot.com/2012/11/mini-gwiazdka-origami.html  

Do poradnika Jak zrobić mini gwiazdkę origami przypisano następujące tagi:

origami ozdoby świąteczne papierowe ozdoby gwiazdka origami gwiazdki z papieru origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić mini gwiazdkę origami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...