Jak zrobić niesamowity stół

Poradnik dodany przez: DonCorleone
7103 0

Urządzenie mieszkania w oryginalny sposób to dzisiaj niełatwa sztuka. Większość z nas, zmęczona standardowymi meblami ze sklepów sieciowych, szuka ich oryginalnych odpowiedników. Z pomocą przychodzi technika i umiejętności samodzielnego majsterkowania, które pozwalają na urządzenie mieszkania w sposób zwracający uwagę. W powyższym filmie zaprezentowano technikę z wykorzystaniem żywicy epoksydowej pozwalającą na wykonanie wyjątkowo oryginalnego stołu do salonu lub do innych pomieszczeń mieszkalnych.

Żywica epoksydowa to nowatorski materiał, który w ostatnich latach zyskał niesamowitą popularność, ze względu na swoją wytrzymałość, łatwość użycia oraz efekty, jakie pozwala uzyskać. Żywica epoksydowa wykorzystywana jest więc jako alternatywa do tradycyjnych materiałów, z których wykonywano podłogi, ale też do tworzenia mebli, jak w powyższym filmie.

Stworzony stół to efekt wady drewna, z jakiego został wykonany, które w trakcie obróbki pękło w jednym miejscu. Jednak dzięki wykorzystaniu żywicy epoksydowej i połączeniu desek kołkami, wada zamieniła się w zaletę. Szpara, jaka powstała po pęknięciu desek została zalana żywicą epoksydową, dając na stole efekt rozlanej wody lub wręcz rzeki, przez co stworzony mebel jest jedyny w swoim rodzaju. Osadzony do tego na zespawanej ze stali, asymetrycznej podstawie zamiast tradycyjnych nóg, stół może być idealnym meblem jako stół do salonu we wnętrzu utrzymanym w stylu postindustrialnym lub nowoczesnym. Połączenie drewna, żywicy epoksydowej oraz stali dało niezwykły, bardzo oryginalny efekt całości. Wygląda świetnie i jest jedyne w swoim rodzaju.

Do poradnika Jak zrobić niesamowity stół przypisano następujące tagi:

technika meble stół stół do salonu urządzanie mieszkania żywica epoksydowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić niesamowity stół skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...