Jak zrobić (prawie) elektroniczną ramkę na zdjęcia

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
21750 2

Elektroniczna ramka na zdjęcia to całkiem popularny sposób na pokazywanie wielu zdjęć jednocześnie, bez zapełniania całej ściany. W USA przykładowo na nagrobkach montuje się elektroniczne ramki na zdjęcia z fotografiami zmarłego. Natomiast w tym poradniku coś podobnego. Powiedzmy, że zrobimy taką prawie elektroniczną ramkę na zdjęcia. Generalnie pomysł jest sposobem na to co zrobić z zepsutym tabletem. Kiedy sprzętu nie da się naprawić albo jego naprawa jest po prostu nieopłacalna to czas pozbyć się niepotrzebnego urządzenia. Ale ze względu na to, że szkoda go wyrzucić, oto sposób na nowoczesną ramkę na zdjęcia, która będzie imitować tą elektroniczną. 

Zepsuty tablet idealnie będzie nadawał się do tego celu. Pomysł jest prosty ale trzeba być ostrożnym aby nie zniszczyć szybki tabletu. To ona tutaj w sumie pełni najważniejszą rolę. Ramki do zdjęć w wersji DIY z niepotrzebnych rzeczy to fajny temat. Zapraszam do filmu.

Poradnik na konkurs organizowany przez firmę Pattex nadesłał szpiechu14.

Do poradnika Jak zrobić (prawie) elektroniczną ramkę na zdjęcia przypisano następujące tagi:

technika ramki do zdjęć elektroniczna ramka na zdjęcia zepsuty tablet co zrobić z zepsutym tabletem nowoczesna ramka na zdjęcia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić (prawie) elektroniczną ramkę na zdjęcia skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...