Jak zrobić prostą kartkę okolicznościową

Poradnik dodany przez: szeszelnik
2982 0

Samodzielne wykonywanie ozdoby z papieru sprawia wiele radości i daje niewątpliwą satysfakcję z zakończonego procesu twórczego. Dzięki temu filmikowi przygotowana przez nas kartka będzie się prezentowała doskonale jako pamiątka po minionej uroczystości.
Tego rodzaju gadżety przygotowywane ręcznie sprawdzają się jako indywidualny upominek i dodatek do prezentu. Możemy mu nadać odpowiedni kształt, kolor i napisać własnoręcznie życzenia, co sprawia, że taka kartka staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.
Warto też pomyśleć na projektem podobnym do origami dla dzieci w czasie zajęć plastycznych. Pozwoli im to rozwinąć własną kreatywności i przygotować pamiątek na Dzień Matki lub laurkę dla dziadków. Podobnie jak origami krok po kroku filmik zwiera prostą instrukcję z łatwymi do naśladowania krokami. Dlatego też warto się z nim zapoznać i skorzystać z inspiracji, jaką oferuje.
Takie ozdoby z papieru z pewnością ucieszą obdarowanych, a proste origami, które możemy przygotować nawet w domu, będzie się idealnie nadawało, żeby zająć uwagę dzieci. Wystarczy tylko przygotować materiały wymienione na początku filmiku, a następnie przystąpić do realizacji tego prostego projektu.
Przygotowane w ten sposób gadżety staną się dowodem naszego uczucia wdzięczności lub miłości oraz zamiłowania do kreatywnego spędzania czasu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy dziećmi, czy dorosłymi, z pewnością pragniemy stworzyć coś wyjątkowego i ładnego, żeby uczcić czyjeś święto i pokazać, że zależy nam na tej osobie. To również doskonały projekt dla dzieci, aby zająć ich czas w czasie wakacji i pokazać, że mogą się w prosty sposób bawić bez konieczności posiadania specjalistycznych narzędzi.

Blog: mishellka.com

Do poradnika Jak zrobić prostą kartkę okolicznościową przypisano następujące tagi:

kartka origami gadżety ozdoby z papieru origami dla dzieci origami krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić prostą kartkę okolicznościową skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...