Jak zrobić proste kwiaty z papieru na ozdoby

Poradnik dodany przez: bartoliniMG
8669 0

Istnieje pewien szczególny urok w ozdobach wykonywanych z prostej kartki papieru. Choć na początku zdaje się, że jest ona płaska i posiada jedynie dwa wymiary, to po skończeniu projektu origamiprzekonujemy się, że nawet w takiej zwykłej kartce drzemie zdumiewający potencjał.
Jeżeli czujemy w sobie twórczy zmysł i chcemy sprawić, żeby ujrzał on światło dzienne, czy też zwyczajnie szukamy okazji do tego, żeby zaprezentować światu i samym sobie siłę zwykłego origami dla dzieci. Dzięki powyższemu filmikowi poznamy prostą instrukcję z serii krok po kroku, za sprawą której, nawet bez większego doświadczenia będziemy w stanie samodzielnie wykonać niezwykłe kwiaty z papieru.
Wystarczy, że spróbujemy samodzielnie podejść do realizacji takiego projektu – np. w poszukiwaniu ciekawej dekoracji do naszej kartki czy ozdoby z papieru, która może być elementem większej całości, choćby papierowego koszyka czy bukietu. Wszystko zależy od naszej pomysłowości i czasu, dlatego też potrzebne są jedynie chęci i odrobina inspiracji oraz kolorowa kartka. Resztę będziemy w stanie wykonać dzięki wideo krok po kroku, które zostało zaprezentowane powyżej.
Jest to jednocześnie idealne origami dla dzieci, ponieważ nie wymaga wielu materiałów czy wyjątkowych zdolności manualny, a jedynie trochę cierpliwości i czasu, żeby móc dobrze zagiąć wszystkie rogi i zgięcia, nie pozostawiając nierównych brzegów. Najważniejszym celem origami jest precyzja, ponieważ papier łatwo można źle wymodelować, tym samy tworząc niezbyt ciekawe wzory.
Jeżeli więc spełniamy te warunki, to wykonanie takiej prostej ozdoby z papieru będzie świetnym sposobem na wykorzystanie wolnego czas bądź relaks po ciężkim dniu.

Insta: https://www.instagram.com/origami4ik/

Kanał YT: https://www.youtube.com/user/origami4ik/

Do poradnika Jak zrobić proste kwiaty z papieru na ozdoby przypisano następujące tagi:

origami ozdoby z papieru origami dla dzieci kwiaty z papieru krok po kroku

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić proste kwiaty z papieru na ozdoby skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...