Jak zrobić rolety sterowane przez WiFi

Poradnik dodany przez: ManiekDMX33
6653 0

Komu z nas chce się opuszczać rolety okienne z samego rana tylko dlatego, że świeci nam w oczy słońce. Nawet jeżeli nie pozwala nam to spać, większość z nas zwyczajnie to ignoruje. Jest jednak rozwiązanie, które pozwoli nam rozwiązać problem i jednocześnie nabyć ciekawy gadżet własnej roboty metodą DIY. Dzięki temu będziemy mogli je dopasować do potrzeb mieszkańców domu i przy okazji wykorzystać swoje predyspozycje do majsterkowania.

Obecnie elektronika znacząco wyprzedziła potrzeby, jakie posiada człowiek, dają mu możliwość do samodzielnego konstruowania urządzeń i akcesoriów używanych w domu. Każdy może za pomocą techniki zrób to sam przygotować coś związanego z daleko postępującą technologią. Dzięki temu filmikowi, osoba obdarzona smykałką do konstruowania i składania urządzeń, znajdzie okazję do przygotowania nowego projektu.

Będą nim sterowane elektronicznie rolety okienne. To wideo pokaże, jak przygotować takie rozwiązanie dla domu za pomocą urządzenia obdarzonego WiFi i kilku innych gadżetów, jakie można nabyć w sklepie elektronicznym czy na aukcjach.

W tym przypadku elektronika służy do przygotowania podstawowego mechanizmu, dzięki któremu możliwe będzie zdalne sterowanie roletami. Pozwoli to na bardziej komfortowe z nich korzystanie, niezależnie od tego, gdzie znajdujemy się w domu, czy nawet poza nim, jeżeli zasięg nam na to pozwoli. Warto więc zapoznać się z instrukcją zrób to sam i stworzyć pomocny gadżet dla domu tylko dzięki własnej pomysłowości i wskazówkom umieszczonym w Internecie – w tym tutorialu. Nie zaszkodzi również odrobina własnej wiedzy z zakresu połączeń i obwodów, która może ustrzec nas przed spowodowaniem awarii czy innego tego typu kłopotów.

Wsparcie kanału: https://patronite.pl/elektronik2313

Sub: https://goo.gl/AyxApT 

Do poradnika Jak zrobić rolety sterowane przez WiFi przypisano następujące tagi:

elektronika wifi diy zrób to sam zdalnie sterowane rolety okienne

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić rolety sterowane przez WiFi skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...