Jak zrobić śnieżynkę origami

Poradnik dodany przez: bartoliniMG
9910 0

Jeżeli wciąż zastanawiamy się, jak wykonać proste, ale eleganckie ozdoby choinkowe, to warto, żebyśmy obejrzeli ten filmik. Pokazano na nim dekoracje wykonane z papieru – czyli materiału taniego, łatwo dostępnego i elastycznego. Wystarczy, że wybierzemy ten DIY i będziemy postępowali zgodnie z podpowiedziami na nim zamieszczonymi. W ten sposób szybko i łatwo powstanie ręcznie robiona śnieżynka z papieru.
To idealna okazja do relaksu albo propozycja zabawy dla dzieci, które będą zadowolone z wykonania ciekawe dekoracji. Wszystkie ozdoby świąteczne jakie przygotowujemy własnoręcznie posiadają element oryginalny, charakterystyczny jedynie dla nas, stąd też warto ozdoby choinkowe robić samodzielnie. Wystarczy poświęcić na nie kilka minut, a rezultaty naprawdę nas zaskoczą. Ten DIY sprawi, że poczujemy satysfakcję z czegoś, co wykonaliśmy my sami, a także pomoże nam się odprężyć, skupiając na manualnej pracy. W stresującym okresie, jakim są przygotowania przed Wigilią, to doskonała szansa na relaks przy origami.
Nie możemy też zapomnieć, że taka prosta, ale efektowna śnieżynka z papieru będzie się idealnie prezentowała w naszych domach i na choinkach, które ozdobią salon. Będą pięknie pachniały świeżym lasem i wyglądały majestatycznie wśród domowników świętujących wyjątkowy wieczór. Warto więc, żeby nasze ozdoby świąteczne również były wyjątkowe i niepowtarzalne, podkreślając magię i znaczenie święta bożonarodzeniowych. Jest to jeden ze skuteczniejszych i lepiej sprawdzonych sposobów, dzięki którym będziemy w stanie udekorować nasz dom i jednocześnie stworzyć prawdziwie świąteczny, niezapominany klimat, które nie zabranie w czasie Wigilii i długo po niej.

IG: https://www.instagram.com/origami4ik/

Sub: https://www.youtube.com/user/origami4ik/?sub_confirmation=1

Składniki:

  • Wymiar papieru 10x10cm(x6)

Do poradnika Jak zrobić śnieżynkę origami przypisano następujące tagi:

origami ozdoby świąteczne ozdoby choinkowe diy śnieżynka z papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić śnieżynkę origami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...