Jak zrobić świetnie latający samolot z papieru (plus test lotu)

Poradnik dodany przez: tomicgamerz
116094 0

Łatwo, ale w jakim stylu! Samolot z papieru to temat może i nieco oklepany, bo przecież każdy jakiś tam papierowy samolot potrafi złożyć. Ale uwierzcie, że różnica miedzy zwykłym papierowym samolotem a profesjonalnie złożonym jest po prostu ogromna. Akurat nie liczy się wygląd tylko własnie to jak dany model lata. A ten z tego poradnika to chyba jeden z bardziej mistrzowskich projektów. Łatwy do złożenia i genialnie lata. Nie ścina lotu, nie wzbija się przesadnie, po prostu prosty, długi i stabilny lot. Spokojnie wygrasz nim w zawodach z kumplami. 

Jak zrobić fajny samolot z papieru zobaczysz własnie tutaj. Jest też test lotu, więc od razu będziesz widział, że sposób jego złożenia się sprawdza. Sam film być może tez zainteresuje osoby, które lubią origami. Samolot z papieru to w końcu składanie kartki papieru, więc w jakimś stopniu to przecież klasyczne origami (bo wszystko robimy z jednej kartki). 

Lata, dobrze wygląda i daje niesamowitą frajdę. A zabawa w bezwietrzny dzień na dworze takim modelem to super sprawa.

Składniki:

  • -papier

Do poradnika Jak zrobić świetnie latający samolot z papieru (plus test lotu) przypisano następujące tagi:

origami samolot z papieru papierowy samolot samolot z papieru instrukcja origami samolot z papieru jak zrobić fajny samolot z papieru

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić świetnie latający samolot z papieru (plus test lotu) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...