Jak zrobić sześciokąt foremny z prostokątnej kartki papieru

Poradnik dodany przez: Truerro
31956 0

Poradnik pokazuje sposób na wykonanie sześciokąta foremnego z prostokątnej kartki papieru. Taka konstrukcja jest łatwa, ale często przydatna w origami i w różnych złożeniach origami. Takie rzeczy to swego rodzaju podstawy origami i jeżeli oprócz pojedynczych złożeń i projektów, które wykonujecie od czasu do czasu ten element jest składową nauki origami, która pokazuje tworzenie różnych prostych figur, które potem są przydatne przy bardziej zaawansowanych projektach i pomysłach na złożenia. 

Podstawy origami i poradniki związane z takimi rzeczami łatwo znaleźć, dzięki czemu nawet te trochę trudniejsze pomysły można szybko opanować. Ten filmik jest prosty ale na pewno się przyda kiedy robimy często coś z papieru. Nawet kiedy mamy wyciąć sześcian foremny to możemy kartkę złożyć w ten sposób i potem obciąć na zgięciach. W końcu nie każdy wie jak rozrysować sześcian foremny.

Zapraszam też na bloga z którego oryginalnie pochodzi ten poradnik origami. Adres to: http://monikaiorigami.blogspot.com/

Do poradnika Jak zrobić sześciokąt foremny z prostokątnej kartki papieru przypisano następujące tagi:

origami nauka origami origami poradniki sześciokąt foremny prostokątna kartka papieru podstawy origami

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić sześciokąt foremny z prostokątnej kartki papieru skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...