Jak zrobić trzy fajne rzeczy z zapalniczki

Poradnik dodany przez: krilan1995
3539 0

Kolejny świetny filmik z serii majsterkowo-lifehackowych, w którym pokazano trzy niekonwencjonalne sposoby na wykorzystanie... zapalniczki! Kto by pomyślał, że ze zwykłego drutu, klamerki i zapalniczki można zrobić swego rodzaju pieczątkę o dowolnym kształcie? Takie gadżety diy są dobrym sposobem na zabicie nudy i na rozgrzewkę dla zapalonego majsterkowicza przed poważniejszym wyzwaniem. Zwykła zapalniczka 2 zł, a ile zastosowań! Oglądajcie, twórzcie i bawcie się! Tylko pamiętajcie, że posługujecie się ogniem, więc ostrożnie z tą zabawą ;)

Świetnym, pokazanym na filmiku sposobem jest prosty przecinak do styropianu, dzięki któremu nie wiórki sztucznego tworzywa nie będą walały się po całym pomieszczeniu, a wystarczy tylko przymocować do zapalniczki metalowy drucik i zgiąć go w taki sposób by przy odpalaniu, płomień z zapalniczki go nagrzewał i voilà! W taki sam sposób można użyć ostrza od nożyka do tapet, aby uzyskać ostry i nagrzewany nóż do na przykład małych drewnianych przedmiotów takich jak ołówek.

Więcej takich pomysłów na nudę znajdziecie na kanale HawkGuruHacker o tutaj https://www.youtube.com/user/HawkGuruHacker

Natomiast inne sposoby na zapalniczkę znajdziecie w tym filmie z kanału 5 Sposobów na... 
https://www.youtube.com/watch?v=uiBbQs0qNJ0

To kolejny przykład na to, że prostym przedmiotom z naszą małą pomocą można nadać drugie, użyteczne życie. Takie proste i fajne rzeczy do zrobienia samodzielnie to na prawdę świetna zabawa i rozwijające zajęcie. Plastikowe butelki, puszki po napojach czy wykałaczki to tylko kilka przykładowych rzeczy, z których mogą powstać niesamowite gadżety diy

Do poradnika Jak zrobić trzy fajne rzeczy z zapalniczki przypisano następujące tagi:

zapalniczki pomysły na nudę lifehacki gadżety diy fajne rzeczy do zrobienia samodzielnie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić trzy fajne rzeczy z zapalniczki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...