Jak zrobić uchwyt na kabel lub na wąż ogrodowy

Poradnik dodany przez: klaradiy
23546 0

Zwoje kabli, przewodów i węży ogrodowych często się u nas walają i nie mamy za bardzo pomysłu co z nimi zrobić i jak je przechowywać aby nie zajmowały za dużo miejsca. Uchwyt na kabel czy też uchwyt na wąż ogrodowy pomoże wam rozwiązać ten problem a dodatkowo wykonanie takiego wieszaka na przewody jest banalnie proste. Taki swego rodzaju lifehack to nie tylko propozycja dla majsterkowiczów. Każdy kto mieszka w domku jednorodzinnym albo kto ma działkę rekreacyjną na pewno doceni ten pomysł. W końcu proste rozwiązania są najlepsze. 

A do samego wykonania takiego wieszaka na przewody naprawdę dużo nie potrzebujecie i są to raptem dwie rzeczy. Więc jeżeli nie macie własnego, innego rozwiązania na kable, przewody i węże ogrodowe, to skorzystajcie z tego pomysłu. Szybko, sprawnie i ładnie :) 

Zapraszam też do innych porad ogrodowych oraz do poradników poświęconych różnym innym tematom i zagadnieniom, które są związane z codziennym życiem zarówno w domu jak i w mieszkaniu. Pozdrawiam wszystkich widzów.

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak zrobić uchwyt na kabel lub na wąż ogrodowy przypisano następujące tagi:

porady porady ogrodowe uchwyt na kabel uchwyt na wąż ogrodowy wieszak na przewody wieszak na kable

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić uchwyt na kabel lub na wąż ogrodowy skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...