Jak zrobić uchwyt na kabel lub na wąż ogrodowy

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Porady
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 02.11.2015 / 15:47
  • Odsłony: 22 447
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

klaradiy

Do poradnika jak zrobić uchwyt na kabel lub na wąż ogrodowy przypisano następujące tagi:

Zwoje kabli, przewodów i węży ogrodowych często się u nas walają i nie mamy za bardzo pomysłu co z nimi zrobić i jak je przechowywać aby nie zajmowały za dużo miejsca. Uchwyt na kabel czy też uchwyt na wąż ogrodowy pomoże wam rozwiązać ten problem a dodatkowo wykonanie takiego wieszaka na przewody jest banalnie proste. Taki swego rodzaju lifehack to nie tylko propozycja dla majsterkowiczów. Każdy kto mieszka w domku jednorodzinnym albo kto ma działkę rekreacyjną na pewno doceni ten pomysł. W końcu proste rozwiązania są najlepsze. 

A do samego wykonania takiego wieszaka na przewody naprawdę dużo nie potrzebujecie i są to raptem dwie rzeczy. Więc jeżeli nie macie własnego, innego rozwiązania na kable, przewody i węże ogrodowe, to skorzystajcie z tego pomysłu. Szybko, sprawnie i ładnie :) 

Zapraszam też do innych porad ogrodowych oraz do poradników poświęconych różnym innym tematom i zagadnieniom, które są związane z codziennym życiem zarówno w domu jak i w mieszkaniu. Pozdrawiam wszystkich widzów.

Kategoria: Dom i Ogród > Porady

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić uchwyt na kabel lub na wąż ogrodowy skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków