Jak zrobić wielkanocne jajko z niespodzianką

Poradnik dodany przez: kalinka404
7663 0

Kolejny film z serii Tanie, Domowe DIY, Zrób to Sam pokazujący jak zrobić wielkanocne jajko niespodziankę. Pomysły na Wielkanoc nie muszą być wcale nudne! W Marcu wszystkie filmy poświęcone są tematyce wielkanocnej, a filmy oznaczone będą dopiskiem ‘Ozdoby Wielkanocne’ tak abyście mogli je znaleźć bez problemu szukając inspiracji na tę porę roku.

Ten trzeci film o tematyce wielkanocnej pokaże wam jak zrobić efektowną ozdobę świątecznego stołu lub oryginalny prezent pełen słodkości! Te dekoracje na Wielkanoc sprawdzą się też podczas innych uroczystości, jeśli tylko wyjmiemy z nich jajka i akcenty danego święta :). Pamiętajcie, że gadżety mogą być naprawdę różne, to jest tylko inspiracja, która ma za zadanie pobudzić Waszą wyobraźnię.

Jak w poprzednim projekcie, sposób wykonania jest nieziemsko prosty I szybki a przy tym bardzo tani, bo wykorzystujemy przedmioty codziennego użytku, które większość z nas ma w domu.

Do wykonania jajka ze sznurka będziemy potrzebować:

-balon

-sznurek lub włóczkę

- klej

-indywidualnie zawinięte słodycze, np. Cukierki, czekoladki, lub jak u mnie miniaturowe jajeczka (moje zakupione w sklepie IKEA, cena ok £1.40)

Wielkość jajka możecie dostosować do własnego gustu i upodobań. Nadmuchując balon do końca, wasze jajko będzie spore. Używając małego balona, lub nadmuchując balon tylko trochę, wasze jajko będzie niewielkich rozmiarów, tak aby zmieścić się w koszyczku. Jeśli nie macie kolorowej włóczki, to tak jak ja możecie użyć farby lub barwnika spożywczego do zmienienia koloru na wybrany. Takie słodkie wielkanocne jajko będzie się pięknie prezentowało na świątecznym stole. Alternatywnie, możecie sprawić komuś przyjemność i dać je w prezencie.

Linki do materiałów:

Balony http://www.poundland.co.uk/party-and-celebrations/room-and-table-decorations/neon-balloons-10-pack

Klej http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00CMO181M?keywords=mod%20podge&qid=1457946509&ref_=sr_1_5&sr=8-5 Czekoladowe jajeczka (strona sklepu IKEA nie pokazuje tego produktu, ale podobny możecie kupić w sklepie wszystko za £1)

http://www.poundland.co.uk/easter/easter-chocolate/kinder-mini-egg-75g

Sznurek (strona sklepu Home Bargin nie pokazuje tego produktu, ale podobny możecie kupić w sklepie wszystko za £1) (strona IKEA nie pokazuje tego produktu, ale podobny możecie kupić w sklepie wszystko za £1)

Zobacz tutaj jak zrobić wielkanocny banner:
https://www.youtube.com/watch?v=_iSpJfPjU0E

Zobacz tutaj jak zrobić wielkanocną kartkę świąteczną:
https://www.youtube.com/watch?v=dzJmLCO-cgI Zajrzyj na Facebook i Instagram- IwiWasZadziwi

Do poradnika Jak zrobić wielkanocne jajko z niespodzianką przypisano następujące tagi:

gadżety ozdoby do domu pomysły na wielkanoc dekoracje na wielkanoc wielkanocne jajka jajko ze sznurka

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić wielkanocne jajko z niespodzianką skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...