Jak zwiedzać polskie miasta - Katowice

Poradnik dodany przez: Lekkayt
4780 0

Co zwiedzić w Katowicach? Dziś mam dla was przewodnik architektoniczny., czyli poznacie ciekawe miejsca, które warto odwiedzić w Katowicach. Jeśli wybieracie się do tego miasta albo będziecie mieli chwile na jego zwiedzanie, to jest kilka miejsc, gdzie warto porobić fotki i które po prostu warto zobaczyć. Oczywiście te ciekawe miejsca są subiektywnym wyborem, ponieważ jak wiadomo, każdemu może podobać się co innego. Nie mniej jednak poniższe 6 lokalizacji powinno się spodobać większości z was. Tym bardziej, że architektura w przedstawionych lokalizacjach jest naprawdę wyjątkowa i inna niż to, co widzimy zazwyczaj. 

Warto pamiętać, że praktycznie w każdym mieście znajdziecie ciekawe miejsca. Trzeba tylko wiedzieć gdzie pojechać :) A nie wszystko jest w broszurkach i ogłoszeniach.

A w tym architektonicznym przewodniku znalazły się:

1. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

2. Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia

3. Nikiszowiec

4. Muzeum Śląskie

5. Osiedle Walentego Roździeńskiego (Gwiazdy)

6. Superjednostka

Mam nadzieję, że ten wybór miejsc i lokalizacji wam się spodoba i jak już je odwiedzicie, to będziecie mili naprawdę ciekawe fotki. Pamiętajcie, że ten motywem tego przewodnika jest architektura. Więc nie znajdziecie tutaj restauracji w których warto coś zjeść, czy hotelu w których warto się zatrzymać. 

A wy, jakie miejsca w Katowicach uważacie za najbardziej interesujące? Piszcie w komentarzach i do zobaczenia w kolejnym filmie. 

Do poradnika Jak zwiedzać polskie miasta - Katowice przypisano następujące tagi:

architektura katowice gdzie pojechać co zwiedzić ciekawe miejsca

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zwiedzać polskie miasta - Katowice skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...