Life hacki z zapalniczką

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Inne
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 08.03.2018 / 12:00
  • Odsłony: 1 341
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

exboho

Do poradnika life hacki z zapalniczką przypisano następujące tagi:

Często zdarza się, że nie mamy pod ręką wystarczających narzędzi, żeby wykonać jakieś zadanie, niekoniecznie z obszaru diy. Nawet jeżeli jest to zapalenie zapałki i rozpalenie ognia w czasie pobytu przy ognisku z kiełbaskami, zapalenie papierosa czy też inna czynności, przy której zapalniczka nie zawsze wydaje się koniecznym narzędziem, warto znać kilka trików, żeby ułatwić sobie życie.

Ten tutorial przedstawia kilka z nich. Są to świetne pomysły na nudę, które można łatwo wykorzystać w trakcie spotkań ze znajomymi czy też w czasie biwakowania na łonie natury. I w wielu innych zaskakujących sytuacjach. Większość z zamieszczonych pomysłów pochodzi z dziedziny zrób to sam, dlatego należy podchodzić do ich wykonywania z należną ostrożnością.

Pierwszy life hacks prezentuje sposób na wysłanie krótkiej wiadomości SOS. Należy podpalić kawałek patyczka do momentu aż się zwęgli, a następnie ugasić płomień. Patyczek stanowi wtedy przyrząd do pisania.

Przy następnym zapalniczka wykorzystana jest jako podręczne narzędzie do podgrzewania. Dzięki zwykłej gumce recepturce, można stworzyć przyrząd ułatwiający pracę wielu majsterkowiczom-amatorom.

Przy kolejnym zrób to sam potrzebny jest kawałek kabla i kombinerki. Po przypaleniu kabla w odpowiednim miejscu, należy złapać za kombinerki i oddzielić osłonkę od obwodów, dzięki temu szybko ma się dostęp do potrzebnego obszaru.

Ostatni pomysł na nudę pozwala stworzyć podręczny nóż, który można ogrzać, żeby przeciąć nawet plastikowe nakrętki czy inne przedmioty z materiałów sztucznych. Należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności, gdyż pracuje się z nieosłoniętym ostrzem wysuwanego nożyka. 

Kategoria: Majsterkowanie > Inne

Skomentuj poradnik

Poradnik Life hacki z zapalniczką skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków