Kogo nie zapraszać na imprezę sylwestrową

Kogo nie zapraszać na imprezę sylwestrową

Zwykło się mawiać, że nieważne gdzie się imprezuje, ważne z kim. Sylwester to uroczystość, na którą czekamy cały rok i do której bardzo długo się przygotowujemy. Ważne jest więc, abyś spędził go w miły sposób, z ludźmi, którzy zdecydowanie ci to ułatwią.

Krok 1

Wystrzegaj się osób, które mino tego, że z odtwarzacza leci muzyka, za wszelką cenę chcą ją zmienić na swoją. Nie zawsze zresztą trafioną w gusta gości. Taka osoba może doprowadzić do ruiny całą imprezę, a już na pewno twój humor. 

Krok 2

Nie zapraszaj osób, które wykazują skłonności do tego, aby wypić duże ilości alkoholu w jedną noc, a następnie mogą zrujnować ci imprezę. Mogą być przyklejone przez całą noc do toalety, ale może to również skończyć się o wiele gorzej. 

Krok 3

Kolejny typ osoby, to milczek, który przez całą imprezę nie zamieni z nikim ani słowa i nie zmieni ani na chwilę swojego miejsca. Nie wymaga się oczywiście od nikogo, aby był duszą towarzystwa, ale skrajne przypadki mogą wprowadzać w zakłopotanie. 

Krok 4

Typ macho jest generalnie nieszkodliwy. Podrywa kobiety tymi samymi tekstami. Gorzej zaczyna się robić, gdy do głowy wpadnie mu pomysł poderwania twojej dziewczyny...

Komentarze: (1)

Pozostało: 1500 znaków
2013-09-01 21:05:44
Awatar
Marny ten poradnik, że aż ŻAL.
Jeśli zaprosimy po kilka sztuk z ww typów to impreza na tym nie ucierpi gdyż dj, pijak, milczek i macho też się przydają. To jaką rolę ktoś zagra na imprezie czasem może zależeć od dnia i jego humoru i nastawienia a nie twojego planu. Zaproś ludzi i dostarcz im zabawy a impreza bedzie udana.
(0)