Kogo nie zapraszać na imprezę sylwestrową

Kogo nie zapraszać na imprezę sylwestrową

Zwykło się mawiać, że nieważne gdzie się imprezuje, ważne z kim. Sylwester to uroczystość, na którą czekamy cały rok i do której bardzo długo się przygotowujemy. Ważne jest więc, abyś spędził go w miły sposób, z ludźmi, którzy zdecydowanie ci to ułatwią.

Krok 1

Wystrzegaj się osób, które mino tego, że z odtwarzacza leci muzyka, za wszelką cenę chcą ją zmienić na swoją. Nie zawsze zresztą trafioną w gusta gości. Taka osoba może doprowadzić do ruiny całą imprezę, a już na pewno twój humor. 

Krok 2

Nie zapraszaj osób, które wykazują skłonności do tego, aby wypić duże ilości alkoholu w jedną noc, a następnie mogą zrujnować ci imprezę. Mogą być przyklejone przez całą noc do toalety, ale może to również skończyć się o wiele gorzej. 

Krok 3

Kolejny typ osoby, to milczek, który przez całą imprezę nie zamieni z nikim ani słowa i nie zmieni ani na chwilę swojego miejsca. Nie wymaga się oczywiście od nikogo, aby był duszą towarzystwa, ale skrajne przypadki mogą wprowadzać w zakłopotanie. 

Krok 4

Typ macho jest generalnie nieszkodliwy. Podrywa kobiety tymi samymi tekstami. Gorzej zaczyna się robić, gdy do głowy wpadnie mu pomysł poderwania twojej dziewczyny...

Skomentuj poradnik

Poradnik Kogo nie zapraszać na imprezę sylwestrową skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
  1. Awatar użytkownika adamoss418

    adamoss418

    Sep 01, 2013

    Marny ten poradnik, że aż ŻAL. Jeśli zaprosimy po kilka sztuk z ww typów to impreza na tym nie ucierpi gdyż dj, pijak, milczek i macho też się przydają. To jaką rolę ktoś zagra na imprezie czasem może zależeć od dnia i jego humoru i nastawienia a nie twojego planu. Zaproś ludzi i dostarcz im zabawy a impreza bedzie udana.