Jak poderwać dziewczynę, której się podobasz

Jak poderwać dziewczynę, której się podobasz

Odnosisz często wrażenie, że podobasz się przypadkowej dziewczynie, ale boisz się do niej zagadać i poderwać. Dzięki temu poradnikowi dowiesz się, jak skutecznie poderwać dziewczynę, której się podobasz.

Krok 1

Na początku warto zapoznać się ze znakami, które świadczą o tym, że podobasz się dziewczynie i masz jej zainteresowanie. Kobiety wysyłają znaki głównie oczami. Weźmy dla przykładu sytuację, w której mijasz dziewczynę i wasze spojrzenia spotykają się, ona patrzy Ci się głęboko w oczy, a następnie się uśmiecha. Taki prosty gest, ale może być on oznaką zainteresowania.

Krok 2

Podobna sytuacja może wydarzyć się w pociągu, tramwaju lub autobusie, kiedy to dziewczyna bez powodu siada blisko Ciebie, to również może być oznaka zainteresowania Twoją osobą.


W sytuacji, gdy dziewczyna znajduje się w Twoim towarzystwie i nagle zaczyna poprawiać sobie włosy, kręcić się, robić makijaż i ogólnie robić wszystko, żeby zwrócić Twoją uwagę.


W takich sytuacjach nie ma co czekać, trzeba tylko działać, pierwszy krok należy do Ciebie. Nie ma co czekać, aż dziewczyna do Ciebie podejdzie i sama zagada.

Krok 3

Pamiętaj, aby rozmowę przeprowadzić z uśmiechem, odpowiednim spokojem i luzem. Owszem ta sztuka może okazać się trudna na początku, ale warto ćwiczyć. Możesz spróbować poćwiczyć trochę przed lustrem w domu. Pamiętaj, że ma być to bardzo normalna rozmowa, jak byś rozmawiał z przyjacielem lub kumplem. Nie próbuj szpanować, udawać zdesperowanego lub wywyższać się. Musi to być spotkanie na równi, więc narcyzm i kompleksy (nawet jeśli masz) lepiej zachować dla siebie. Ważne jest też, żebyś nie przeklinał, po co robić złe wrażenie już na wstępie? :)

Krok 4

Oczywiście nigdy nie masz pewności, że taka akcja skończy się sukcesem. Możesz źle odczytać sygnały, albo najzwyczajniej w świecie zostać odrzucony. Nic nie szkodzi, po prostu nie traktuj tego osobiście. Przede wszystkim nie poddawaj się i działaj dalej. Powodzenia!

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak rozpocząć podryw na ulicy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak poderwać dziewczynę, której się podobasz skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!