Jak poderwać dziewczynę

Jak poderwać dziewczynę

Jeśli chcesz poderwać dziewczynę, to zadbaj o kilka istotnych rzeczy. Oto porady, które pomogą Ci zdobyć zainteresowanie dziewczyny.

Krok 1

Przede wszystkim zadbaj o swój wygląd. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i dobre, aby było dobre. Pamiętaj, aby mieć też czyste i schludne ubranie oraz czyste ręce i paznokcie.

 

Uśmiech to podstawa. Często uśmiechaj się do dziewczyny. Nie bądź gburem, nie udawaj macho. Uwierz mi większość dziewczyn tego nie lubi, chociaż zdarzają się i takie, które na to lecą.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak i o czym rozmawiać z kobietą na randce

Krok 2

Dobrze będzie, jeśli skupisz swoją uwagę na dziewczynie, dzięki pełnym zainteresowaniu spojrzeniu. Nie rozglądaj się na boki, musisz się skupić wyłącznie na niej. Zadbaj o to, żeby dziewczyna zauważyła Twoje pełne zainteresowania spojrzenia. Na pewno będzie jej miło.

 

Warto także pokręcić się nieco przy niej, wpaść na siebie przypadkowo, spotkać się w jej ulubionych miejscach. Pamiętaj jednak, żeby nie przesadzić, bo może zostać to negatywnie odebrane.

 

Każda dziewczyna lubi być adorowana. Spróbuj wysłać jej tradycyjny list, kup kwiaty lub czekoladki. Ona musi wiedzieć, że Tobie na niej zależy.

Krok 3

Pamiętaj, że rozmowa to podstawa. Musisz być cierpliwy, nie przerywaj jej i słuchaj do końca. Zrób czasami żartobliwą dygresję, ale nie przesadzaj.

 

Wiele dziewczyn wyznaje zasadę, że to chłopak robi pierwszy krok. Jeśli widzisz, że uśmiecha się na Twój widok, to znak że warto zagadać.

 

Wieczorem wyślij jej miłego sms-a na dobranoc, niech to będzie sygnał, że pamiętasz o niej przed pójściem spać.

Krok 4

Wszystkie dziewczyny lubią komplementy. Warto postarać się o kilka miłych słów, ale dobrze by było, aby były one przemyślane. Komplementy rzucone ot tak, mogą zaszkodzić, zamiast pomóc.

 

Jeśli znasz dziewczynę dłużej i masz trochę odwagi zaproponuj randkę, spacer lub wspólne wyjście do kina.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak poderwać dziewczynę skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków
  1. Awatar użytkownika JogutowySpyryciarz

    JogutowySpyryciarz

    Feb 07, 2013

    Bardzo mi to pomogło . Dzienki