Jak urządzić wynajmowane mieszkanie

Jak urządzić wynajmowane mieszkanie

Wiadomym jest, że mieszkanie wynajmowane studentom nie zawsze jest ładnie i ciekawie urządzone. Często lokatorzy kosztem niskiej ceny rezygnują z mieszkań marzeń na koszt tych zwykłych, prostych i przeciętnych. Jak więc stworzyć wnętrzem w którym będziesz czuł się jak w rodzinnym domu?

Krok 1

Nie warto inwestować w nowe i drogie meble do wynajmowanego mieszkania. Jeżeli brakuje ci jakiejś rzeczy, postaw raczej na bardziej praktyczne i ekonomiczne rozwiązania. Wybierz się do marketu budowlanego, przejrzyj gazetki reklamowe pobliskich dyskontów, wejdź do komisu meblowego, poszukaj mebli na aukcji internetowej lub pchlim targu. To właśnie w takich miejscach możesz znaleźć niezwykłe perełki za naprawdę niską cenę. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak wirtualnie zaaranżować pokój lub mieszkanie

Krok 2

Jeżeli właściciel mieszkania wyrazi zgodę, pomaluj je na ulubiony kolor. W takim wnętrzu będziesz od razu czuł się o wiele lepiej. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić wygląd ścian, zainwestuj w szablony malarskie lub naklejki. 

Krok 3

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak diametralnie potrafią zmienić wnętrze różne detale i dodatki. Na oknach zawieś zasłony, dzięki czemu wnętrze będzie wydawało się cieplejsze. Na ścianach powieś ulubione obrazy lub ramki ze zdjęciami z wakacji. Doda to wnętrzu trochę indywidualnego charakteru. Sofę nakryj natomiast miękką i pluszową narzutką.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak urządzić wynajmowane mieszkanie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!