Jak zorganizować 25. rocznicę ślubu

Jak zorganizować 25. rocznicę ślubu

25. rocznica ślubu inaczej zwana jest srebrnymi godami. Kiedy małżeństwo świętuje 25 lat razem od dnia zawarcia związku małżeńskiego, warto, aby święto było wyjątkowo, idealne i wymarzone.

Krok 1

Świetnym pomysłem jest zorganizowanie przyjęcia. Możesz je zrobić w domu wśród najbliższych i przyjaciół lub wybrać opcję troszkę droższą i wynająć lokal. Ważne jest, aby niezależnie od tego, gdzie odbywać się będzie impreza, zapewniony był parkiet do tańczenia i odpowiednia muzyka, która porwie do tańca zarówno młodych jak i starszych gości.

Krok 2

Świetnym pomysłem jest zorganizowanie rzutnika na ścianę i wyświetlenia na nim zdjęć ze ślubu i z dawnych czasów. Zdjęcia mogą być zarówno wzruszające jak i zabawne i humorystyczne. 

Krok 3

Możecie także umówić się z przyjaciółmi na wspólny wyjazd. Dogadacie się, że każdy płaci za siebie, a wy np. organizujecie uroczystą kolację dla wszystkich. 

Krok 4

Kolejnym pomysłem jest przyjęcie niespodzianka, zorganizowane przez dzieci. Forma, czas i miejsce powinna być tajemnicą, a samo przyjęcie powinno zaskoczyć rodziców. Na pewno ucieszą się z albumu ze zdjęciami, który pokazuje ich całe małżeńskie życie. 

Krok 5

Dla romantyków idealnym rozwiązaniem jest wspólny wypad we dwoje np. w miejsce, gdzie się poznali lub gdzie mąż oświadczył się żonie.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zorganizować 25. rocznicę ślubu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!