Jakie awaryjne przedmioty powinna Panna Młoda wziąć na ślub

Jakie awaryjne przedmioty powinna Panna Młoda wziąć na ślub

Wiadomo, że ślub to jedno z bardziej stresujących wydarzeń w życiu. Każdy chce, aby wszystko poszło idealnie od samego początku do końca. Jednak nawet gdy każdy detal będzie dokładnie zaplanowany, coś może pójść nie tak. Warto być zabezpieczonym przez taką niespodzianką i uniknąć niepotrzebnego stresu. Oto co druhna powinna mieć ze sobą w awaryjnych sytuacjach.

Krok 1

Przede wszystkim, o przygotowaniu paczuszki z rzeczami awaryjnymi pomyśl odpowiednio wcześniej. Kilka tygodni przed ślubem będziesz zajęta i nie znajdziesz na to czasu. Dlatego właśnie najlepiej załatwić to jako jedną z pierwszych rzeczy. Przygotuj listę i kup wszystkie produkty, a następnie odhacz tę pozycję z listy. 

Krok 2

Pomyśl, jaki charakter ma twój ślub i wesele. Czy obywa się na zewnątrz czy wewnątrz, jest kameralne czy duże, luźne czy formalne. 

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak zwrócić zakupiony towar - wskazówki prawne

Krok 3

Pierwszą pozycją z listy powinna być suknia ślubna. Jest to jeden z ważniejszych elementów i gdyby coś się stało, należy to szybko naprawić. W przypadku ewentualnych plam i rozdarć na pewno przyda się: igła, nić, rolka do czyszczenia ubrań, agrafki, proszek dla niemowląt, chusteczki z materiału i kawałki kredy. 

Krok 4

Stres związany ze ślubem może przejawiać się nagłych bólach głowy i brzucha. Do paczki zapakuj więc tabletki przeciwbólowe oraz rozkurczowe

Krok 5

Nie ma gwarancji, że nawet najlepszy lakier do włosów sprawi, że fryzura przez całą noc będzie wyglądała, jakbyś dopiero wyszła od fryzjera. Dlatego na wszelki wypadek weź ze sobą lakier do włosów, grzebień, szczotkę, spinki i wsuwki

Krok 6

Aby makijaż przez cały czas był w idealnym stanie, potrzebne ci będą takie gadżety jak: chusteczki higieniczne, bibułki matujące, puder, błyszczyk, róż i inne potrzebne produkty do makijażu. Weź ze sobą także pilniczek do paznokci.

Krok 7

Jeżeli zgubisz zatyczkę od kolczyka, warto mieć dodatkową. 

Krok 8

Przyda Ci się także miętowa guma do żucia.

Krok 9

Nawet najwygodniejsze buty potrafią płatać figle. Dlatego miej ze sobą opatrunki i specjalne plastry na pęcherze i otarcia

Krok 10

Nie możesz oczywiście zapomnieć o dodatkowej parze rajstop

Krok 11

A wszelki wypadek miej ze sobą numery wszystkich osób, dostarczających ci jakąś usługę. Rzadko się zdarza, ale jest to możliwe, że np. fotograf spóźni się na ceremonie. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jakie awaryjne przedmioty powinna Panna Młoda wziąć na ślub skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!