Jak łączyć nogi z blatem stołu lub z biurkiem - Meble Twojego Pomysłu

Poradnik dodany przez: MebleTwojegoPomysłu
9906 5

Zapraszam do Subskrybcji aby być na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCQxi...

Zastanawiacie się, jak zrobić stół? W dzisiejszym filmie o stolarstwie zobaczycie jakie proste może być przymocowanie nóg do blatu stołu czy biurka. Mój sposób jest prosty, tani i bardzo stabilny. Poza tym zaoszczędzicie miejsca pod blatem bo nie potrzeba żadnych listew maskujących, zmyślnych kątowników i łączników meblarskich do łączenia nóg. Po montażu wszystko wygląda naprawdę ładnie i nie rzuca się w oczy. Łączenie drewna można stosować do burka, stołu do warsztatu, stołu konferencyjnego i wielu innych, wszędzie tam gdzie potrzebujemy mocnego i stabilnego łączenia, ale przede wszystkim, gdzie nogi co jakiś czas są demontowane od blatu. Zaletą tego połączenia jest to, że nie musimy wysyłać skręconych nóg ze stołem do klienta, klient sam w domu będzie potrafił skręcić nogi ze stołem. Będą mu potrzebne tylko kombinerki i klucz.

MebleTwojegoPomyslu.pl - nadajemy drewnu kształt.

Dzięki video realizacjom krok po kroku, zobaczycie jak z Waszych pomysłów powstają wymarzone meble i przedmioty z drewna.

Pokażemy jak zrobić od podstaw meble i konstrukcje drewniane, jak wykonać pomoce i szablony przydatne w warsztacie. Zobaczycie również jak używać narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, oraz maszyn do obróbki drewna. Podzielimy się z Wami wiedzą i nabytym doświadczeniem.

www.mebletwojegopomyslu.pl

www.facebook.com/mebletwojegopomyslu

Warsztat Stolarski

Meble Twojego Pomysłu

Feel free to subscribe to up to date: https: //www.youtube.com/channel/UCQxi ...

You'll see how easy can be to attach the legs to the table top or desk. My method is simple, cheap and very stable. Besides you save space under the counter because they do not need any masking, clever angles and connectors for connecting the legs of furniture. After installation, everything looks really nice and not conspicuous. The connection can be used to the burqa, a table, a conference table and many others, everywhere where we need a strong and stable bond, but above all, where the legs from time to time are removed from the top. The advantage of this combination is that you do not need to send a twisted leg from the table to the customer, the customer alone in the house will be able to turn the legs of the table. Will he need only pliers and a wrench.

MebleTwojegoPomyslu.pl - we give the wood shape.

With video productions step by step, you will see how your ideas are created perfect furniture and wood items.

We will show how to make from scratch furniture and wooden structures, as do the aids and templates useful in the workshop. You see also how to use hand tools, power tools and woodworking machines. We will share with you the knowledge and experience acquired.

www.mebletwojegopomyslu.pl

www.facebook.com/mebletwojegopomyslu

Carpenter's workshop

Furniture Your Idea

Składniki:

  • blat stołu
  • noga
  • wkrętarka
  • wiertła
  • wiertło puszkowe
  • łącznik do blatów
  • śruba z gwintem euro i metrycznym

Do poradnika Jak łączyć nogi z blatem stołu lub z biurkiem - Meble Twojego Pomysłu przypisano następujące tagi:

technika stolarstwo meble diy łączenie drewna jak zrobić stół stabilny stół do warsztatu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak łączyć nogi z blatem stołu lub z biurkiem - Meble Twojego Pomysłu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...