Jak malować bańkami mydlanymi

Poradnik dodany przez: ilona2309
20478 2

Co powiedzie na taki niecodzienny pomysł na zabawę jak malowanie dla dzieci ale bańkami mydlanymi. Brzmi ciekawie prawda? Dzieciaki będą zachwycone tym pomysłem i na pewno będą chciały spróbować takiego sposobu malowania. Dla dzieci w końcu bańki mydlane są czymś magicznym, czymś co zawsze się im podoba. Pomysł na zabawę, która jest połączona z bańkami mydlanymi i malowaniem farbkami to super połączenie, które na pewno zajmie czas dziecku.

A jeżeli się zastanawiasz czasem w co się bawić z dziećmi to tutaj masz jeden z pomysłów. Zabawy dla dzieci są bardzo ważne i dlatego mimo zmęczenia pracą czy zajmowaniem się domem każdy rodzic powinien znaleźć czas na takie zabawy. Dzięki internetowi przynajmniej nie musicie wymyślać sami zabaw dla dzieci tylko wystarczy poszukać i gotowe. 

A do tej zabawy dla dziecka wystarczy rozwodnić płynne mydło i potem dodać trochę farby. To wszystko. A dodatkowo jeszcze, polecam dmuchanie przez słomkę, gdyż to fantastycznie ćwiczy i przygotowuje dzieciaczka do mowy.

Więcej mądrych zabaw na: http://www.madrezabawy.pl

Składniki:

  • Kartki papieru
  • Kubki z wodą
  • Słomki
  • Mydło w płynie
  • Farby

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak malować bańkami mydlanymi skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...