Jak nauczyć się figury Cupid w pole dance

Poradnik dodany przez: MiAnna
11128 0

Taniec na rurze i kolejny poradnik związany z tym tematem. Tym razem mocno wracamy z lekcjami na rurce! Od razu tak lekko się wytłumaczę, że tak trochę sztywno wyszło ale no jak na złość, złapał mnie akurat ciężki dzień (słychać zadyszkę, oj słychać ;)) Mimo wszystko, mam nadzieję, że rozwieję Twoje wątpliwości na temat Cupida, czyli figury w tańcu na rurze, którą się dziś zajmiemy. Na początku trzeba powiedzieć, że figura Cupid, tak jak w sumie wspominam na filmiku, nie dla wszystkich będzie prosta. Jedni wejdą do niej bez większego trudu i tłumaczenia i stwierdzą, że nie taki diabeł straszny jak go malują a inni dopiero po głębokiej analizie i wielu treningach opanują tą figurę w tańcu na rurze. Ale najważniejsze to się nie łamać. Przykładowo mi figura Cupid zabrała dobre trzy miesiące zanim w ogóle umiałam się chociaż na chwilę oderwać! To spory czas więc pamiętajcie o cierpliwości i treningach. W poradniku wszystko jest pokazane i wytłumaczone, więc po prostu zwróć uwagę na punkty kluczowe i do roboty! :)

Taniec na rurze niech będzie dla Ciebie pasją, sposobem na sport, na ćwiczenia i na spędzanie wolnego czasu. Tym bardziej, że duo nie potrzeba aby zacząć właśnie z tańcem na rurze. Pozdrawiam serdecznie.

A teraz czas na małą reklamę:

- Spodenki (model Iron Wild) w wielu kolorach, dostępne na: www.ironpoledance.pl/sklep 

Serdecznie zapraszam do filmu i do sklepu. Naprawdę fajne rzeczy tam mają. 

Sprawdź też inne filmy związane z tańcem na rurze. Znajdziesz je na tym profilu i oczywiście na YouTube. Link do kanału poniżej:

https://www.youtube.com/channel/UC5I0RjmNpaWhKnzTkQvb2dA

Do poradnika Jak nauczyć się figury Cupid w pole dance przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance figury w tańcu na rurze figura cupid pole dance nauka w domu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się figury Cupid w pole dance skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...