Jak tańczyć na rurze - lekcja 4 cz. 1

Poradnik dodany przez: MiAnna
5773 0

Hej :) Witajcie w mojej szkole tańca. Na moim kanale poznacie tajniki pole dance, a także czasami poruszymy inne tańce, aczkolwiek moim ulubioną dziedziną jest wcześniej wspomniany pole dance czyli taniec na rurze.

Największym atutem tego wszystkiego jest to, że są to darmowe lekcje tańca. Nikt za to mi nie płaci, a ja od Was także niczego nie wymagam :). Jedną z rzeczy, w którą warto się zaopatrzyć jest rura do pole dance. Bez tego elementu nie możemy zacząć nauki. 

Pamiętajcie, że nie możecie wrzucić tam byle jakiej rury. Musi być specjalna rura, która się kręci w okół własnej osi, nie taka na sztywno :). 

Nauka tańca na rurze to świetna zabawa, a przy okazji umożliwiająca poprawę swojej kondycji.

Tym razem nowa figura do kolekcji - Tuck, nazywana również pieszczotliwie Kuleczką :) Zanim nauczymy się jej głową w dół, pokażę Ci jak wejść do tej zwyczajnej. Naucz się jej dobrze, będzie świetną podstawą do wszelkich rozwinięć! Dzięki niej szybciej również ogarniesz wiele figur wymagających "owinięcia się" wokół rurki.

Zapraszam serdecznie do oglądania dzisiejszego odcinka i zachęcam do nauki tańca na na rurze. Jeżeli chcielibyście zobaczyć moje pozostałe darmowe lekcje tańca to zapraszam Was do odwiedzenia mojego kanału. Jak już tam będziecie to nie zapomnijcie o subskrypcji. Jest to jedyna możliwość abyście byli na bieżąco informowani o najnowszych odcinkach. Czekam z niecierpliwością na łapki w górę i komentarze, a także pamiętajcie o udostępnianiu tego poradnika gdzie tylko jest to możliwe. Do zobaczenia w kolejnej lekcji :)

Więcej informacji o The Iron Pole Dance program już niedługo na: www.ironpoledance.pl

Do poradnika Jak tańczyć na rurze - lekcja 4 cz. 1 przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance darmowe lekcje tańca rura do pole dance nauka tańca na rurze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tańczyć na rurze - lekcja 4 cz. 1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...