Jak nauczyć się shishi spin w tańcu na rurze

Poradnik dodany przez: MiAnna
5049 0

Im dłużej trenuję pole dance, tym większym szacunkiem darzę te proste triki, które wyglądają tak pięknie! Jednym z nich jest niewątpliwie mało znany ShiShi spin i oczywiście jego "odwrócona" wersja :) ShiShi spin pięknie eksponuje nogi i plecy i nie wymaga silnych rąk! A przy tym wcale nie jest bolesny :) Jeżeli więc szukasz doskonałego spinu do swojej choreografii - koniecznie wrzuć tam tą figurę pole dance.

Taniec na rurze to coś co zyskuje od niedawna na coraz większej popularności, dlatego jeśli chciałabyś zacząć swoją przygodę z nauką tańca na rurze lub już wiesz co nie co o pole dance, ale masz ochotę na więcej to warto zajrzeć na ten kanał IRON POLE, na którym aż roi się od przystępnych poradników zarówno tych z podstawowymi trickami oraz omawiającymi podstawy tańca, ale znajdziesz tutaj też sporo zaawansowanych technicznie i dobrze opisanych figur, których opanowanie będzie o wiele łatwiejsze z tymi filmami no i nie będzie wymagało opłacania instruktora nauki tańca.

Zawsze przed każdorazowymi ćwiczeniami przeprowadźcie odpowiednią rozgrzewkę i rozciąganie mięśni - jest to najważniejszy aspekt treningów, ponieważ ma on wpływ na nasze zdrowie podczas wykonywania ćwiczeń. Jeśli nie odpowiednio lub za krótko będziemy się rozgrzewać to w najlepszym przypadku będziemy mieć na następny dzień dokuczliwe zakwasy, a w najgorszym może nawet dojść do naciągnięcia ścięgna co może być na prawdę bolesne w skutkach. Podczas wykonywania wszelkich sztuczek pamiętajmy o zachowaniu bezpieczeństwa, nierzadko czyjaś asekuracja, nawet w małym stopniu, może być na prawdę pomocna.

Do poradnika Jak nauczyć się shishi spin w tańcu na rurze przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance nauka tańca na rurze figury pole dance shishi spin

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak nauczyć się shishi spin w tańcu na rurze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...