Jak zrobić pierwszego flipa na rurze

Poradnik dodany przez: MiAnna
5154 0

Witajcie! Niestety życie kąsa (ah te malejące fundusze i wyjazdy) i musiałam znowu sama kręcić odcinek, ale tym razem już techniczny :) Z góry przepraszam kamerzystę, który nie do końca skupił się na nagrywaniu - no i stąd ostre jak całe tło, a nie ja. W sumie jednak nie dziwię się - to przygotowanie do trików na rurze czasem wygląda.. dekoncentrująco na mężczyzn ;) Rzecz o której zapomniałam wspomnieć na koniec filmiku - jeżeli jesteś zaawansowana: zrób flipa nie podpierając się dolną ręką! Have fun :) Po płyty DVD i spodenki które mam na sobie, zajrzyjcie na: http://ironpoledance.pl/sklep/

Jeśli szukacie jakiegoś fajnego hobby dla dziewczyn to powinnyście pomyśleć nad rozpoczęciem nauki tańca na rurze, jest to nietypowy sport, który dopiero przybiera na popularności, ale to naprawdę ciekawe hobby i zainteresowanie chociaż dość nietypowe. W tym filmie pokazano jak wykonać jedną z wielu efektownych figur w tańcu na rurze jaką jest tak zwany 'flip'.
Pamiętajcie, aby przed każdym ćwiczeniem odpowiednio rozciągnąć mięśnie i przeprowadzić odpowiednią rozgrzewkę ponieważ skutki nierozgrzanego trenowania mogą być fatalne - od dokuczliwych zakwasów następnego dnia, nawet po naciągnięcie ścięgna.

Jeśli szukacie więcej takich filmików dotyczących tańca na rurze to koniecznie zajrzyjcie na kanał IRON POLE DANCE do którego link znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/channel/UC5I0RjmNpaWhKnzTkQvb2dA jest to chyba jedyny kanał na polskim youtube, który pomaga nauczyć się tańca od podstaw, aż do zaawansowanego poziomu.

Do poradnika Jak zrobić pierwszego flipa na rurze przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance figury w tańcu na rurze fajne hobby dla dziewczyny ciekawe hobby i zainteresowania

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zrobić pierwszego flipa na rurze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...