Jak opanować sztukę Pole Dance - floorwork dla początkujących

Poradnik dodany przez: MiAnna
5465 0

Czy kiedykolwiek uczyłaś się tańczyć na rurze u profesjonalnego instruktora tańca? Zatem masz podstawy niezbędne do samodzielnego tworzenia fantastycznych choreografii :) Jednak jeżeli układanie ruchu nie jest dla Ciebie prościzną, a Freestyle Cię przeraża.. Dobra wiadomość! Razem z Martą prezentujemy Wam kilka sprawdzonych ruchów do użycia. Nie musisz być urodzoną tancerką, by wykonać je i wyglądać cudownie :) Zatem do roboty! Im więcej będziesz ćwiczyć, tym lepsza będziesz. Taniec to w końcu umiejętność, a nie dar! Have fun :*

Pole dance i floorwork, które zaprezentowane są w tym filmie to nie taka trudna sprawa jak się wydaje co nie znaczy, że jest to coś nie wartego uwagi! Wręcz przeciwnie - floorwork to bardzo zmysłowy taniec, tak jak na przykład burleska. Opanowanie floorwork'u to bardzo przydatna umiejętność podczas nauki tańca na rurze.

Taniec na rurze dla początkujących to świetna rzecz, a tym bardziej z filmikami z kanału IRON POLE DANCE - można w nich znaleźć wiele przydatnych tricków oraz porad, o tym jak ćwiczyć, jak się odpowiednio rozciągać i inne.
Pole dance jest dość nietypowym tańcem, który dopiero zyskuje na popularności, ale nie jest taki trudny w opanowaniu jak mogłoby się wydawać, w czym szczególnie pomagają właśnie takie filmy.

Przed każdorazowymi ćwiczeniami pamiętajcie o odpowiednim rozgrzaniu wszystkich kończyn. Jest to bardzo ważne szczególnie ze względu na to, że przy nieodpowiednio rozgrzanych ścięgnach może dojść do ich naciągnięcia. W najlepszym wypadku będziemy mieli zakwasy więc lepiej poświęcić 15 minut na porządną rozgrzewkę niż potem żałować.

Do poradnika Jak opanować sztukę Pole Dance - floorwork dla początkujących przypisano następujące tagi:

taniec pole dance zmysłowy taniec nauka tańca na rurze taniec na rurze dla początkujących floorwork

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak opanować sztukę Pole Dance - floorwork dla początkujących skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...