Jak ozdobić pokój nastolatki

Poradnik dodany przez: SprytneBabki
2916 0

Ozdabianie przestrzeni to ciekawe i inspirujące zajęcie, szczególnie dla tych osób, które posiadają kreatywną duszę albo lubią się realizować twórczo. Dlatego Sprytne Babki pomyślały o tym, jak można w kilku prostych krokach przygotować pomysłowe, energooszczędne ozdoby DIY. To sprawdzone i efektowne dekoracje, które będą się idealnie nadawały do każdego wnętrza – rozświetlą je i nadadzą mu przytulnego charakteru, a także uroku.

Na liście znalazły się żarówki z żurawiami origami, łapacz snów, lampa, recykling starych poduszek, którym nadamy mowy wygląd oraz organizera na ścianę i ulubione fotografie.
Gdy na naszej głowie jest budowa i remonty, powinniśmy także zadbać – już na etapie wykończeniowym - o to, w jaki sposób będzie wyglądało naszego nowe wnętrze.
Także przyszły pokój nastolatki może wyglądać ciekawie, kiedy ozdobimy go własnoręcznie przygotowanymi dekoracjami ożywiającymi atmosferę i nadającymi cieplejszego, bardziej relaksującego klimatu.
Filmik w kilku krokach pokazuje, że nawet tak efektowne i zapadające w pamięć ozdoby DIY nie wymagają wielkich umiejętności, dużo materiałów, nakładów pieniężnych czy też talentu. Wystarczy ciekawa inspiracja, pomysł oraz nowatorskie wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku, które zalegają w garażu.
Dodatkowo Sprytne Babki przedstawiły instrukcję w prostych krokach podzielonych na dwa-trzy etapy, które z powodzeniem może naśladować każdy oglądający. Jeżeli tylko posiadamy zamiłowanie do projektów i ozdób DIY albo też szukamy kreatywnego sposobu na upiększenie naszych czterech kątów, czy też nie wiemy, jak urządzić pokój nastolatki, możemy przyjrzeć się propozycjom z tego filmiku, które mogą nam podsunąć rozwiązanie.

Po Prostu Energia: http://sprytnebabki.pl/redirect/2018/10/03/poprostuenergia/opis

Składniki:

  • Żarówkowe origami 0:27
  • Kącik wspomnień 1:13
  • Abażur z kosza 2:07
  • Zalotna poduszka 2:49
  • Łapacz snów 3:31

Do poradnika Jak ozdobić pokój nastolatki przypisano następujące tagi:

budowa i remonty ozdoby diy łapacz snów sprytne babki pokój nastolatki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ozdobić pokój nastolatki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...