Jak podłączyć komputer lub telefon pod wieżę bez wejścia AUX

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
46141 1

Stara wieża bez wejścia AUX nadal może być nam przydatna więc nie ma potrzeby pochopnie się jej pozbywać. Jeżeli sprzęt działa a głośniki nie charczą to można jeszcze przez długi czas korzystać z takiego sprzętu. Nie chodzi oczywiście o to aby dalej odtwarzać na niej kasety magnetofonowe, które już dawno wyszły z użycia, tylko chodzi o podłączenie takiego starego sprzętu do komputera albo połączenie go z telefonem komórkowym. 

Podłączenie wieży do komputera na szczęście nie łączy się z żadnymi modyfikacjami i z żadnym dorabianiem czegokolwiek. Tak samo kiedy chcemy odtwarzać muzykę z naszej komórki przez wieżę, to sposób zrobienia tego jest bardzo prosty. Rozwiązaniem jest genialny kasetowy adapter mp3, który nie dość, że jest tani, to jeszcze świetnie się sprawdza. Zero przeróbek w sprzęcie a telefon lub komputer pod wieżę można z łatwością podłączyć. Super pomysł, który także sprawdzi się w starych radiach samochodowych na kasety.

Muzyka w filmie: Approaching Nirvana - Even While Haddaway - What Is Love

Składniki:

  • Kasetowy adapter MP3 (na allegro: http://goo.gl/FFjrdg)
  • Wieża
  • Coś co ma port mini jack i odtwarza muzykę

Do poradnika Jak podłączyć komputer lub telefon pod wieżę bez wejścia AUX przypisano następujące tagi:

porady stara wieża bez wejścia aux komputer pod wieże podłączenie wieży do komputera podłączenie przez kasetę adapter kaseta kasetowy adapter mp3

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak podłączyć komputer lub telefon pod wieżę bez wejścia AUX skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...