Jak zaprosić kogoś na randkę

Jak zaprosić kogoś na randkę

Jest to zadanie dyplomatyczne nie możesz robić tego w sposób natrętny, wymaga z twojej strony cierpliwości oraz delikatności. Po nie udanej próbie nie zrażaj się możesz zaproszenie powtórzyć w sprzyjającej sytuacji.

Krok 1

Z zainteresowaną osobą musisz nawiązać rozmowę lecz nie od razu próbuj się umawiać na randkę,rób to małymi krokami starając się zaprezentować własną osobę,musisz stworzyć takie warunki aby zachęcić ją do spotkania się w najbliższym czasie.Może to być nieformalne spotkanie w tej samej restauracji na kawie,podać swój nr telefonu lub poprosić o to wybraną osobę.

Krok 2

Jeżeli pierwsze spotkanie pozwala ci ocenić że jesteś w kręgu zainteresowania drugiej osoby,na następnym spotkaniu staraj się rozmawiać o waszych wspólnych zainteresowaniach i poglądach.Nie proś o to aby towarzyszyła ci znajoma osoba,będzie to stwarzać sytuację niekomfortową dla was obojga,co zaprzepaści wcześniejsze twoje osiągnięcie.

Wideo

Możesz również zobaczyć poradnik wideo na podobny temat:

Jak i o czym rozmawiać z kobietą na randce

Krok 3

Jeżeli wasze spotkania uważasz za udane,zaproponuj wspólne wyjście do kina czy teatru lub zróbcie wspólny wypad na dyskotekę. Ze spotkania na spotkanie wasze więzi zaczną się wzmacniać co spowoduję otwarcie się i proste pytanie czy umówisz się ze mną na randkę jeżeli usłyszysz nie,złóż ofertę następnego spotkania jako wspólne niezobowiązujące towarzyskie pogaduszki przy kawie.W przypadku odmowy nie załamuj się i zacznij szukać innej osoby, bo masz już większe doświadczenie w nawiązywaniu kontaktów.

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak zaprosić kogoś na randkę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!