Jak się oświadczyć

Jak się oświadczyć

Oświadczyny to bardzo ważny moment w życiu pary zakochanych. Właśnie wtedy kończy się etap niezobowiązującego związku, a zaczyna narzeczeństwa. Zaszczyt ten przypada zazwyczaj mężczyźnie i to właśnie on musi zadbać o odpowiednią otoczkę. Ważne jest, aby moment ten był wyjątkowy i niezapomniany do końca życia. Poniżej kilka podpowiedzi jak sprawić, aby oświadczyny były romantyczne, idealne i bajeczne.

Krok 1

Pomysłem na oświadczyny jest wykorzystanie jakiejś okazji, która zdarza się rzadko np. urodziny twojej ukochanej. Najważniejsze jest element zaskoczenia. Twoja wybranka nie może absolutnie nic wiedzieć o twoich zamiarach.

Krok 2

Jeżeli macie wspólne pasje i zainteresowania- wykorzystaj to. Przykładowo, kiedy obydwoje lubicie żeglować, zaskocz ją na jachcie i oświadcz się podczas pięknego zachodu słońca.

Krok 3

Jeżeli lubisz przyjęcia i uroczystości z pompą i chcesz, aby każdy wiedział o waszych zaręczynach, pomyśl o czymś spektakularnym. Wielu mężczyzn odważyło się oświadczyć swojej partnerce na antenie lub w radio. Jeżeli jednak nie chcesz aż takiego rozgłosu, wynajmij restauracje, zaproś do niej rodzinę, przyjaciół i znajomych i tam uklęknij i poproś swoją ukochaną o rękę. 

Krok 4

Świetną okazją na zaręczyny są wspólne, romantyczne wakacje tylko we dwoje. Szum fal, piękne zachody i wschody słońca, godziny spędzone na plaży to świetne okoliczności do oświadczyn. Z pewnością kobieta twojego życia nigdy ich nie zapomni. 

Ciekawostka

Nie ma przepisu na idealne zaręczyny. Wszystko zależy od wrażliwości partnerów. To mężczyzna zna najlepiej wybrankę swojego życia, wie co lubi, co sprawia jej przyjemność i czym może ją zaskoczyć. I właśnie to powinien wykorzystać podczas oświadczyn. 

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak się oświadczyć skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Ten poradnik nie został jeszcze skomentowany. Bądź pierwszą osobą, która go skomentuje!