Jak przykleić się do rurki - porady do tańca na rurze

Poradnik dodany przez: MiAnna
3128 0

Pole dance to sport, o którym marzy niejedna z nas. Niejedna także szybko z niego niestety rezygnuje, i jak się okazuje, wcale nie z powodu braku mięśni, czy potencjalnych siniaków i zakwasów, które mogą wystąpić ! Zmorą ćwiczących taniec na rurze kobiet, jest nadpotliwość dłoni. Wbrew pozorom, problem dotyka ten wielu kobiet i niestety często nie wiedza one jak się go pozbyć.
Aby nasz taniec był taki jaki chcemy i chwyty pole dance były prawidłowe, a przede wszystkim efektowne, trzeba nie tylko dużo ćwiczyć. Jeśli masz taki problem jak mokre ręce, aby się go pozbyć, musisz znaleźć przyczynę. A takich może być niestety naprawdę wiele. Od oczywistego stresu, przez zła temperaturę na sali, po niestosowną dietę jaką prowadzimy i brak ruchu. Istnieje masa czynników, które wpływają na problem jakim są śliskie ręce.
Niestety, nie tylko dłonie moga nas zawieść. Możemy odczuć także brak współpracy z kolanami, paszkami i bokiem brzucha. Dlatego należy cierpliwie ćwiczyć, i nie poddawać się po pierwszym bądź kilku pierwszych lekcjach w szkole tańca na rurze.
Zbawienną często okazuje się magnezje, która pomaga w przyczepności, a co za tym idzie, ćwiczenie samej elastyczności ciała, przychodzi o wiele łatwiej.
Wyzej przybliżyłam Wam, czym dokładnie jest magnezja, jak działa, jakie są jej rodzaje i jak ją stosować.
Jeżeli uważasz, że mój film był interesujący, pomógł Ci w rozwiązaniu Twoich problemów związanych z pole dance lub zamierzasz się nim podzielić z koleżankami, które zajmuja się tą dyscypliną sportu lub zamierzają - subskrybuj mój kanał - bedziesz stale na bieżąco !
A tutaj znajdziecie test i opis wspomnianej magnezji: http://poldensowo.blogspot.com/2016/05/test-preparatow-zwiekszajacych.html

Do poradnika Jak przykleić się do rurki - porady do tańca na rurze przypisano następujące tagi:

taniec taniec na rurze pole dance chwyty pole dance śliskie ręce szkoła tańca na rurze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przykleić się do rurki - porady do tańca na rurze skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...